Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
18.2.2018 Pavlína Jalůvková Linduška luční (Anthus pratensis)
18.2.2018 Pavlína Jalůvková Čečetka zimní (Acanthis flammea)
17.2.2018 Jan Grünwald Dřemlík tundrový (Falco columbarius)
13.2.2018 Daniel Benák Kalous ušatý (Asio otus)
12.2.2018 Štěpán Vidner Čečetka zimní (Acanthis flammea)
12.2.2018 Tomáš Baldrián Husa malá (Anser erythropus)
8.2.2018 Dušan Řezáč Potáplice malá (Gavia stellata)
8.2.2018 Dušan Řezáč Raroh velký (Falco cherrug)
8.2.2018 Dušan Řezáč Dřemlík tundrový (Falco columbarius)
4.2.2018 Helena Doležalová Husa malá (Anser erythropus)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
17.2.2018 Jan Grünwald Dřemlík tundrový (Falco columbarius)
14.2.2018 Jan Grünwald Budníček balkánský (Phylloscopus orientalis)
13.2.2018 Pavel Albert Vrabec italský (Passer italiae)
13.2.2018 Daniel Benák Kalous ušatý (Asio otus)
12.2.2018 Štěpán Vidner Čečetka zimní (Acanthis flammea)
12.2.2018 Tomáš Baldrián Husa malá (Anser erythropus)
7.2.2018 Jan Grünwald Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus)
4.2.2018 Helena Doležalová Husa malá (Anser erythropus)
3.2.2018 Jáchym Tesařík Jeřábek lesní (Bonasa bonasia)
27.1.2018 Dušan Řezáč Potápka rudokrká (Podiceps grisegena)
ČR Year List - 2018
Datum Pozorovatel Druh
18.2.2018 Jaroslav Zeman Morčák prostřední (Mergus serrator)
18.2.2018 Jaroslav Zeman Bažant královský (Syrmaticus reevesii)
18.2.2018 Jaroslav Zeman Strakapoud malý (Dendrocopos minor)
18.2.2018 Jaroslav Zeman Sněhule severní (Plectrophenax nivalis)
18.2.2018 Ondřej Boháč Strakapoud malý (Dendrocopos minor)
18.2.2018 Ondřej Boháč Skřivan polní (Alauda arvensis)
18.2.2018 Ondřej Boháč Kachnička mandarinská (Aix galericulata)
18.2.2018 Ondřej Boháč Jestřáb lesní (Accipiter gentilis)
17.2.2018 Pavel Šmejkal Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus)
17.2.2018 Jaroslav Zeman Husice nilská (Alopochen aegyptiaca)
WP Year List - 2018
Datum Pozorovatel Druh
18.2.2018 Jaroslav Zeman Morčák prostřední (Mergus serrator)
18.2.2018 Jaroslav Zeman Bažant královský (Syrmaticus reevesii)
18.2.2018 Jaroslav Zeman Strakapoud malý (Dendrocopos minor)
18.2.2018 Jaroslav Zeman Sněhule severní (Plectrophenax nivalis)
18.2.2018 Ondřej Boháč Strakapoud malý (Dendrocopos minor)
18.2.2018 Ondřej Boháč Skřivan polní (Alauda arvensis)
18.2.2018 Ondřej Boháč Kachnička mandarinská (Aix galericulata)
18.2.2018 Ondřej Boháč Jestřáb lesní (Accipiter gentilis)
17.2.2018 Pavel Šmejkal Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus)
17.2.2018 Jaroslav Zeman Husice nilská (Alopochen aegyptiaca)