Filip Petřík - WP Year list

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) 24. 1. 2018
Husa polní (Anser fabalis) VDNM 3. 2. 2018
Husa běločelá (Anser albifrons) 24. 1. 2018
Husa velká (Anser anser) VDNM 3. 2. 2018
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) Brno 3. 2. 2018
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 8. 4. 2018
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) 24. 1. 2018
Kopřivka obecná (Anas strepera) VDNM 3. 2. 2018
Čírka obecná (Anas crecca) Brno 8. 4. 2018
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 24. 1. 2018
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 8. 4. 2018
Čírka modrá (Anas querquedula) 8. 4. 2018
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 8. 4. 2018
Polák velký (Aythya ferina) VDNM 3. 2. 2018
Polák chocholačka (Aythya fuligula) VDNM 3. 2. 2018
Turpan hnědý (Melanitta fusca) Brno 3. 2. 2018
Hohol severní (Bucephala clangula) VDNM 3. 2. 2018
Morčák malý (Mergellus albellus) VDNM 3. 2. 2018
Morčák velký (Mergus merganser) VDNM 3. 2. 2018
Jeřábek lesní (Bonasa bonasia) Branná 26. 4. 2018
Koroptev polní (Perdix perdix) 16. 3. 2018
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 24. 1. 2018
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 24. 1. 2018
Potápka roháč (Podiceps cristatus) VDNM 3. 2. 2018
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) VDNM 3. 2. 2018
Volavka bílá (Ardea alba) VDNM 3. 2. 2018
Volavka popelavá (Ardea cinerea) VDNM 3. 2. 2018
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 8. 4. 2018
Včelojed lesní (Pernis apivorus) Brno 15. 5. 2018
Luňák červený (Milvus milvus) Mokrá-Horákov 26. 4. 2018
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) VDNM 3. 2. 2018
Moták pochop (Circus aeruginosus) 8. 4. 2018
Moták pilich (Circus cyaneus) 8. 4. 2018
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 8. 4. 2018
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 24. 1. 2018
Káně lesní (Buteo buteo) 24. 1. 2018
Káně rousná (Buteo lagopus) 24. 1. 2018
Orel královský (Aquila heliaca) 2.2., Pohořelice (Nová Ves) 3. 2. 2018
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 24. 1. 2018
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 24. 1. 2018
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 24. 1. 2018
Lyska černá (Fulica atra) VDNM 3. 2. 2018
Kulík říční (Charadrius dubius) 16. 3. 2018
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 16. 3. 2018
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 16. 3. 2018
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 8. 4. 2018
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 8. 4. 2018
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 8. 4. 2018
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 24. 1. 2018
Racek bouřní (Larus canus) VDNM 3. 2. 2018
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) VDNM 3. 2. 2018
Racek středomořský (Larus michahellis) VDNM 3. 2. 2018
Holub skalní/domácí (Columba livia) 24. 1. 2018
Holub doupňák (Columba oenas) 16. 3. 2018
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 16. 3. 2018
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 24. 1. 2018
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) Kovalovice 26. 4. 2018
Kukačka obecná (Cuculus canorus) Brno 26. 4. 2018
Puštík obecný (Strix aluco) 8. 4. 2018
Puštík bělavý (Strix uralensis) 8. 4. 2018
Kalous ušatý (Asio otus) 24. 1. 2018
Sýc rousný (Aegolius funereus) 8. 4. 2018
Rorýs obecný (Apus apus) Brno 26. 4. 2018
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 24. 1. 2018
Vlha pestrá (Merops apiaster) Kovalovice 26. 4. 2018
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) Brno 26. 4. 2018
Žluna šedá (Picus canus) VDNM 3. 2. 2018
Žluna zelená (Picus viridis) 24. 1. 2018
Datel černý (Dryocopus  martius) VDNM 3. 2. 2018
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 24. 1. 2018
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) Uherský Brod 30. 1. 2018
Strakapoud prostřední (Dendrocopos medius) 24. 1. 2018
Strakapoud malý (Dendrocopos minor) 8. 4. 2018
Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos) 8. 4. 2018
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 16. 3. 2018
Skřivan lesní (Lullula arborea) 8. 4. 2018
Skřivan polní (Alauda arvensis) 16. 3. 2018
Břehule říční (Riparia riparia) Brno 26. 4. 2018
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 8. 4. 2018
Jiřička obecná (Delichon urbicum) Brno 26. 4. 2018
Linduška lesní (Anthus trivialis) Branná 26. 4. 2018
Linduška luční (Anthus pratensis) 24. 1. 2018
Konipas luční (Motacilla flava) Brno (+ M. f. thunbergi) 15. 5. 2018
Konipas horský (Motacilla cinerea) 16. 3. 2018
Konipas bílý (Motacilla alba) 16. 3. 2018
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 24. 1. 2018
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 24. 1. 2018
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 8. 4. 2018
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 16. 3. 2018
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) Brno 26. 4. 2018
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 16. 3. 2018
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) Brno 26. 4. 2018
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 8. 4. 2018
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) Brno 15. 5. 2018
Kos horský (Turdus torquatus) 8. 4. 2018
Kos černý (Turdus merula) 24. 1. 2018
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 24. 1. 2018
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 16. 3. 2018
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 8. 4. 2018
Drozd brávník (Turdus viscivorus) Uherský Brod 30. 1. 2018
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) Brno 15. 5. 2018
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 15. 5. 2018
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) Brno 15. 5. 2018
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) Brno 26. 4. 2018
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) Brno 26. 4. 2018
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 8. 4. 2018
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) Brno 26. 4. 2018
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 16. 3. 2018
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 8. 4. 2018
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 26. 4. 2018
Lejsek šedý (Muscicapa striata) Brno 15. 5. 2018
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) Brno 15. 5. 2018
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) Brno 26. 4. 2018
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 24. 1. 2018
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 24. 1. 2018
Sýkora koňadra (Parus major) 24. 1. 2018
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 24. 1. 2018
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 24. 1. 2018
Sýkora babka (Poecile palustris) Brno 3. 2. 2018
Sýkora lužní (Poecile montanus) 27.1., Uherský Brod (Těšov) 27. 1. 2018
Brhlík lesní (Sitta europaea) 24. 1. 2018
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) Uherský Brod 30. 1. 2018
Žluva hajní (Oriolus oriolus) Brno 15. 5. 2018
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) Brno 15. 5. 2018
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 24. 1. 2018
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 24. 1. 2018
Straka obecná (Pica pica) 24. 1. 2018
Kavka obecná (Corvus monedula) 24. 1. 2018
Havran polní (Corvus frugilegus) 24. 1. 2018
Vrána šedá (Corvus cornix) 24. 1. 2018
Vrána černá (Corvus corone) Brno 3. 2. 2018
Krkavec velký (Corvus corax) VDNM 3. 2. 2018
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) Žabčice 3. 2. 2018
Vrabec domácí (Passer domesticus) 24. 1. 2018
Vrabec polní (Passer montanus) 24. 1. 2018
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 24. 1. 2018
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) 24. 1. 2018
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 8. 4. 2018
Zvonek zelený (Chloris chloris) 24. 1. 2018
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 24. 1. 2018
Čížek lesní (Spinus spinus) 24. 1. 2018
Konopka obecná (Linaria cannabina) 24. 1. 2018
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 24. 1. 2018
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 27.1., Uherský Brod (Těšov) 27. 1. 2018
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 24. 1. 2018
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 24. 1. 2018
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) VDNM 3. 2. 2018
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 24. 1. 2018
Strnad luční (Emberiza calandra) Brno 26. 4. 2018
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 24. 1. 2018