Michal Šindel - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) CZ 8. 5. 2012
Labuť malá (Cygnus columbianus) PL - Wielikat 9. 5. 2012
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) CZ, PL 8. 5. 2012
Husa polní (Anser fabalis) CZ 8. 5. 2012
Husa běločelá (Anser albifrons) CZ 8. 5. 2012
Husa velká (Anser anser) CZ 8. 5. 2012
Berneška velká (Branta canadensis) CZ, GB, SW 8. 5. 2012
Berneška bělolící (Branta leucopsis) CZ 8. 5. 2012
Berneška tmavá (Branta bernicla) NED 9. 5. 2012
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) CZ 8. 5. 2012
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) CZ 8. 5. 2012
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) CZ, Maroko 8. 5. 2012
Husice liščí (Tadorna tadorna) CZ 8. 5. 2012
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) CZ 8. 5. 2012
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) CZ, GB 8. 5. 2012
Kopřivka obecná (Anas strepera) CZ 8. 5. 2012
Čírka obecná (Anas crecca) CZ 8. 5. 2012
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) CZ 8. 5. 2012
Ostralka štíhlá (Anas acuta) CZ 8. 5. 2012
Čírka modrá (Anas querquedula) CZ 8. 5. 2012
Lžičák pestrý (Anas clypeata) CZ 8. 5. 2012
Čírka úzkozobá (Anas angustirostris) ES 15 18. 5. 2015
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) CZ 8. 5. 2012
Polák velký (Aythya ferina) CZ 8. 5. 2012
Polák malý (Aythya nyroca) CZ, H, A 8. 5. 2012
Polák chocholačka (Aythya fuligula) CZ 8. 5. 2012
Polák kaholka (Aythya marila) CZ, SK 8. 5. 2012
Kajka mořská (Somateria mollissima) CZ 8. 5. 2012
Hoholka lední (Clangula hyemalis) CZ 8. 5. 2012
Turpan černý (Melanitta nigra) CZ 13. 1. 2015
Turpan hnědý (Melanitta fusca) CZ 8. 5. 2012
Hohol severní (Bucephala clangula) CZ, SK 8. 5. 2012
Morčák malý (Mergellus albellus) CZ, SK 8. 5. 2012
Morčák prostřední (Mergus serrator) CZ 8. 5. 2012
Morčák velký (Mergus merganser) CZ 8. 5. 2012
Kachnice bělohlavá (Oxyura leucocephala) ES 15 18. 5. 2015
Jeřábek lesní (Bonasa bonasia) CZ 8. 5. 2012
Tetřívek obecný (Lyrurus tetrix) CZ 15. 5. 2016
Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) D - Bavorský les 20. 1. 2013
Orebice horská (Alectoris graeca) CR 7/13 26. 7. 2013
Orebice čukar (Alectoris chukar) IL 16 29. 3. 2016
Orebice rudá (Alectoris rufa) ES 13 8. 5. 2013
Orebice berberská (Alectoris barbara) MA 14 8. 4. 2014
Koroptev arabská (Ammoperdix heyi) IL 16 29. 3. 2016
Frankolín obecný (Francolinus francolinus) IL 16 29. 3. 2016
Koroptev polní (Perdix perdix) CZ 8. 5. 2012
Křepelka polní (Coturnix coturnix) CZ 8. 5. 2012
Bažant královský (Syrmaticus reevesii) CZ 28. 3. 2013
Bažant obecný (Phasianus colchicus) CZ 8. 5. 2012
Potáplice malá (Gavia stellata) CZ 8. 5. 2012
Potáplice severní (Gavia arctica) CZ 8. 5. 2012
Potáplice lední (Gavia immer) CZ 8. 5. 2012
Potáplice žlutozobá (Gavia adamsii) CZ 31. 12. 2012
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) CZ 8. 5. 2012
Potápka roháč (Podiceps cristatus) CZ 8. 5. 2012
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) CZ 8. 5. 2012
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) CZ 8. 5. 2012
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) CZ 8. 5. 2012
Buřňák šedý (Calonectris diomedea) ssp. diomedea - CR Hvar 14 31. 7. 2014
Buřňák středomořský (Puffinus yelkouan) CR Hvar 14 31. 7. 2014
Terej žlutonohý (Sula leucogaster) IL 16 29. 3. 2016
Terej bílý (Morus bassanus) MA 14 8. 4. 2014
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) CZ, ssp. maroccanus Maroko 14 8. 5. 2012
Kormorán chocholatý (Phalacrocorax aristotelis) Maroko 14 8. 4. 2014
Kormorán malý (Phalacrocorax pygmeus) CZ, H, 8. 5. 2012
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) IL 16 29. 3. 2016
Bukač velký (Botaurus stellaris) CZ, PL, H 8. 5. 2012
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) CZ 8. 5. 2012
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) CZ 8. 5. 2012
Volavka proměnlivá (Butorides striata) EG 14 17. 9. 2014
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) CZ, H, MA, 9. 5. 2012
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) CZ, ES, MA 8. 5. 2013
Volavka západní (Egretta gularis) EG 14 17. 9. 2014
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) CZ 8. 5. 2012
Volavka bílá (Ardea alba) CZ 8. 5. 2012
Volavka popelavá (Ardea cinerea) CZ 8. 5. 2012
Volavka červená (Ardea purpurea) CZ, H, ES, MA, 8. 5. 2012
Čáp černý (Ciconia nigra) CZ 8. 5. 2012
Čáp bílý (Ciconia ciconia) CZ 8. 5. 2012
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) CZ 9. 5. 2013
Ibis skalní (Geronticus eremita) MA 14 8. 4. 2014
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) CZ, H, 8. 5. 2012
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) MA 14 8. 4. 2014
Plameňák malý (Phoenicopterus minor) ES 15 18. 5. 2015
Včelojed lesní (Pernis apivorus) CZ 8. 5. 2012
Luněc šedý (Elanus caeruleus) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Luňák hnědý (Milvus migrans) CZ 8. 5. 2012
Luňák červený (Milvus milvus) CZ 8. 5. 2012
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) CZ 8. 5. 2012
Sup mrchožravý (Neophron percnopterus) ES 13 8. 5. 2013
Sup bělohlavý (Gyps fulvus) ES 13 8. 5. 2013
Sup hnědý (Aegypius monachus) ES 13 8. 5. 2013
Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus) CR, ES 13 9. 9. 2012
Moták pochop (Circus aeruginosus) CZ 8. 5. 2012
Moták pilich (Circus cyaneus) CZ 8. 5. 2012
Moták stepní (Circus macrourus) EG 14, PL Krzanowice 9/14 17. 9. 2014
Moták lužní (Circus pygargus) CZ 8. 5. 2012
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) CZ 8. 5. 2012
Krahujec obecný (Accipiter nisus) CZ 8. 5. 2012
Káně lesní (Buteo buteo) CZ 8. 5. 2012
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) CZ, MA 14 8. 5. 2012
Káně rousná (Buteo lagopus) CZ 8. 5. 2012
Orel volavý (Aquila clanga) CZ 15. 9. 2015
Orel křiklavý (Aquila pomarina) CZ, SK, PL 8. 5. 2012
Orel stepní (Aquila nipalensis) IL 16 29. 3. 2016
Orel iberský (Aquila adalberti) ES 13 8. 5. 2013
Orel královský (Aquila heliaca) CZ 8. 5. 2012
Orel skalní (Aquila chrysaetos) CZ, SK, ES 13 8. 5. 2012
Orel jestřábí (Aquila fasciata) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Orlovec říční (Pandion haliaetus) CZ 8. 5. 2012
Poštolka jižní (Falco naumanni) ES 13 8. 5. 2013
Orel nejmenší (Aquila pennata) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) CZ 8. 5. 2012
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) CZ, H, A 9. 5. 2012
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) CZ 8. 5. 2012
Ostříž lesní (Falco subbuteo) CZ 8. 5. 2012
Ostříž arabský (Falco concolor) EG 17 25. 9. 2017
Raroh jižní (Falco biarmicus) ssp erlangeri Maroko 14 8. 4. 2014
Raroh velký (Falco cherrug) CZ 8. 5. 2012
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) CZ, H 8. 5. 2012
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) CZ 8. 5. 2012
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) CZ 1. 8. 2012
Chřástal malý (Porzana parva) CZ 23. 7. 2012
Chřástal polní (Crex crex) CZ 8. 5. 2012
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) CZ 8. 5. 2012
Slípka modrá (Porphyrio porphyrio) ES13 8. 5. 2013
Lyska černá (Fulica atra) CZ 8. 5. 2012
Lyska hřebenatá (Fulica cristata) ES 15 18. 5. 2015
Jeřáb popelavý (Grus grus) CZ, PL, H 8. 5. 2012
Drop malý (Tetrax tetrax) ES 13 8. 5. 2013
Drop hřívnatý (Chlamydotis macqueenii) IL 16 29. 3. 2016
Drop velký (Otis tarda) A, ES 13 9. 5. 2012
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) CZ, NED, 8. 5. 2012
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) CZ, H, ES 13 8. 5. 2012
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) CZ 8. 5. 2012
Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Běhulík plavý (Cursorius cursor) MA 14 8. 4. 2014
Ouhorlík stepní (Glareola pratincola) MA 14, IL 16 8. 4. 2014
Kulík říční (Charadrius dubius) CZ 8. 5. 2012
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) CZ 8. 5. 2012
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) A - Nezider, MA 14, EG 14 9. 5. 2012
Kulík větší (Charadrius leschenaultii) EG 14 17. 9. 2014
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) CZ 23. 5. 2012
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) CZ, N 8. 5. 2012
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) CZ 8. 5. 2012
Čejka trnitá (Vanellus spinosus) IL 16 29. 3. 2016
Keptuška stepní (Vanellus gregarius) PL 14. 9. 2016 Pietrowice Wielkie 14. 9. 2016
Keptuška běloocasá (Vanellus leucurus) EG 15 10. 10. 2015
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) CZ 8. 5. 2012
Jespák rezavý (Calidris canutus) CZ 13. 9. 2013
Jespák bojovný (Calidris pugnax) CZ 8. 5. 2012
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) CZ 8. 5. 2012
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) CZ, MA 14 8. 5. 2012
Jespák šedý (Calidris temminckii) CZ 8. 5. 2012
Jespák písečný (Calidris alba) A, H, MA 14 9. 5. 2012
Jespák obecný (Calidris alpina) CZ 8. 5. 2012
Jespák malý (Calidris minuta) CZ 8. 5. 2012
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) CZ 8. 5. 2012
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) CZ 8. 5. 2012
Bekasina větší (Gallinago media) PL 17 9. 5. 2017
Sluka lesní (Scolopax rusticola) CZ 8. 5. 2012
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) CZ 8. 5. 2012
Břehouš rudý (Limosa lapponica) CZ 8. 5. 2012
Koliha malá (Numenius phaeopus) CZ 8. 5. 2012
Koliha velká (Numenius arquata) CZ 8. 5. 2012
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) CZ 8. 5. 2012
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) CZ 8. 5. 2012
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) CZ 8. 5. 2012
Vodouš šedý (Tringa nebularia) CZ 24. 5. 2017
Vodouš žlutonohý (Tringa flavipes) PL - Wielikat 10/13 30. 10. 2013
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) CZ 25. 4. 2014
Vodouš bahenní (Tringa glareola) CZ 8. 5. 2012
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) CZ 8. 5. 2012
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) CZ, PL, MA 14 8. 5. 2012
Lyskonoh ploskozobý (Phalaropus fulicaria) CZ, PL 9. 5. 2012
Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus) CZ 8. 5. 2012
Chaluha pomořanská (Stercorarius pomarinus) CZ 8. 5. 2012
Chaluha příživná (Stercorarius parasiticus) A - Nezider 16. 9. 2012
Racek arabský (Larus hemprichii) EG 17 25. 9. 2017
Racek bělooký (Larus leucophthalmus) EG 14 17. 9. 2014
Racek černohlavý (Larus melanocephalus) CZ 8. 5. 2012
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) CZ 8. 5. 2012
Racek tenkozobý (Larus genei) EG 14 17. 9. 2014
Racek Audouinův (Larus audouinii) MA 14 8. 4. 2014
Racek bouřní (Larus canus) CZ 8. 5. 2012
Racek žlutonohý (Larus fuscus) CZ 8. 5. 2012
Racek stříbřitý (Larus argentatus) CZ 8. 5. 2012
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) CZ 8. 5. 2012
Racek středomořský (Larus michahellis) CZ 8. 5. 2012
Racek arménský (Larus armenicus) IL 16 29. 3. 2016
Racek polární (Larus glaucoides) PL - Goczalkowice 9. 5. 2012
Racek šedý (Larus hyperboreus) CZ 8. 5. 2012
Racek mořský (Larus marinus) CZ 8. 5. 2012
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) CZ, PL 8. 5. 2012
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) CZ 8. 5. 2012
Rybák černozobý (Gelochelidon nilotica) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) CZ, MA 14, EG 14 8. 5. 2012
Rybák chocholatý (Sterna bergii) EG 14 17. 9. 2014
Rybák oranžovozobý (Sterna bengalensis) EG 14 17. 9. 2014
Rybák severní (Sterna sandvicensis) PL - Hell, NED, MA 14 9. 5. 2012
Rybák obecný (Sterna hirundo) CZ 8. 5. 2012
Rybák bělolící (Sterna repressa) EG 14 17. 9. 2014
Rybák malý (Sternula albifrons) CZ, PL, 8. 5. 2012
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) CZ, PL, H 8. 5. 2012
Rybák černý (Chlidonias niger) CZ 8. 5. 2012
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucoptera) CZ, PL, H 8. 5. 2012
Stepokur pruhovaný (Pterocles lichtensteinii) IL 16 29. 3. 2016
Stepokur korunkatý (Pterocles coronatus) MA14 8. 4. 2014
Stepokur saharský (Pterocles senegallus) IL 16 29. 3. 2016
Stepokur písečný (Pterocles orientalis) ES 13 8. 5. 2013
Stepokur krásný (Pterocles alchata) ES 13 8. 5. 2013
Holub skalní/domácí (Columba livia) domácí CZ, skalní CR a MA 8. 5. 2012
Holub doupňák (Columba oenas) CZ 8. 5. 2012
Holub hřivnáč (Columba palumbus) CZ 8. 5. 2012
Holub kanárský (Columba bollii) Tenerife 16 28. 8. 2016
Holub vavřínový (Columba junoniae) Tenerife 16 28. 8. 2016
Hrdlička chechtavá (Streptopelia risoria) Tenerife 16 28. 8. 2016
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) CZ 8. 5. 2012
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) CZ 8. 5. 2012
Hrdlička východní (Streptopelia orientalis) 12/2015 Suchedniow PL 5. 12. 2015
Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis) MA14 8. 4. 2014
Hrdlička kapská (Oena capensis) IL 16 29. 3. 2016
Alexandr malý (Psittacula krameri) GB 11. 9. 2013
Nandej černohlavý (Aratinga nenday) Tenerife 16 28. 8. 2016
Papoušek mniší (Myiopsitta monachus) ES 15 18. 5. 2015
Kukačka chocholatá (Clamator glandarius) ES 13 8. 5. 2013
Kukačka obecná (Cuculus canorus) CZ 8. 5. 2012
Sova pálená (Tyto alba) CZ 14. 7. 2012
Výreček malý (Otus scops) CR Hvar 14, ES 15 31. 7. 2014
Výr velký (Bubo bubo) CZ 8. 5. 2012
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) CZ 8. 5. 2012
Sýček obecný (Athene noctua) CZ, MA, H, ES 9. 5. 2012
Puštík obecný (Strix aluco) CZ 8. 5. 2012
Puštík bělavý (Strix uralensis) CZ, SK - Bukovské vrchy 8. 5. 2012
Kalous pustovka (Asio flammeus) CZ 8. 5. 2012
Kalous ušatý (Asio otus) CZ 8. 5. 2012
Sýc rousný (Aegolius funereus) CZ 8. 5. 2012
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) CZ 8. 5. 2012
Lelek rudokrký (Caprimulgus ruficollis) ES 13 8. 5. 2013
Lelek světlý (Caprimulgus aegyptius) MA 14 8. 4. 2014
Rorýs jednobarvý (Apus unicolor) Tenerife 16 28. 8. 2016
Rorýs obecný (Apus apus) 8. 5. 2012
Rorýs šedohnědý (Apus pallidus) CR - Makarská, Hvar, MA 14 9. 9. 2012
Rorýs velký (Apus melba) I - Dolomity, ES 13, CR - Hvar 9. 5. 2012
Rorýs bělokostřecový (Apus caffer) ES 15 18. 5. 2015
Rorýs domovní (Apus affinis) ES 15 18. 5. 2015
Ledňáček hnědohlavý (Halcyon smyrnensis) IL 16 29. 3. 2016
Ledňáček říční (Alcedo atthis) CZ 8. 5. 2012
Rybařík jižní (Ceryle rudis) IL 16 29. 3. 2016
Vlha proměnlivá (Merops orientalis) IL 16 29. 3. 2016
Vlha pestrá (Merops apiaster) CZ 8. 5. 2012
Vlha modrolící (Merops persicus) MA 14 8. 4. 2014
Mandelík hajní (Coracias garrulus) H - Kiskunság, ES 13 11. 5. 2012
Dudek chocholatý (Upupa epops) CZ 8. 5. 2012
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) CZ 8. 5. 2012
Žluna šedá (Picus canus) CZ 8. 5. 2012
Žluna zelená (Picus viridis) CZ 8. 5. 2012
Datel černý (Dryocopus  martius) CZ 8. 5. 2012
Strakapoud velký (Dendrocopos major) CZ 8. 5. 2012
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) CZ, A 8. 5. 2012
Strakapoud prostřední (Dendrocopos medius) CZ 8. 5. 2012
Strakapoud malý (Dendrocopos minor) CZ 8. 5. 2012
Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos) CZ 8. 5. 2012
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) CZ 8. 5. 2012
Skřivan pruhoocasý (Ammomanes cinctura) MA 14 8. 4. 2014
Skřivan pouštní (Ammomanes deserti) MA 14 8. 4. 2014
Skřivan dudkovitý (Alaemon alaudipes) MA 14 8. 4. 2014
Skřivan Dupontův (Chersophilus duponti) ES 15 18. 5. 2015
Skřivan tlustozobý (Ramphocoris clotbey) MA 14 8. 4. 2014
Kalandra zpěvná (Melanocorypha calandra) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Skřivánek krátkoprstý (Calandrella brachydactyla) MA 14 8. 4. 2014
Skřivánek menší (Calandrella rufescens) ES 15 18. 5. 2015
Chocholouš obecný (Galerida cristata) CZ, Maghreb Lark - MA 14 8. 5. 2012
Chocholouš vavřínový (Galerida theklae) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Skřivan lesní (Lullula arborea) CZ 8. 5. 2012
Skřivan polní (Alauda arvensis) CZ 8. 5. 2012
Skřivan ouškatý (Eremophila alpestris) MA 14 8. 4. 2014
Skřivan růžkatý (Eremophila bilopha) MA 14 8. 4. 2014
Břehule hnědohrdlá (Riparia paludicola) MA 14 8. 4. 2014
Břehule říční (Riparia riparia) CZ 8. 5. 2012
Břehule skalní (Hirundo rupestris) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Břehule hnědá (Ptyonoprogne fuligula) IL 16 29. 3. 2016
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 8. 5. 2012
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 8. 5. 2012
Vlaštovka skalní (Cecropis daurica) CR, ES 13, MA 14, IL 16 9. 9. 2012
Linduška úhorní (Anthus campestris) CZ, CR, MA 14 19. 9. 2013
Linduška kanárská (Anthus berthelotii) Tenerife 16 28. 8. 2016
Linduška dlouhozobá (Anthus similis) IL 16 29. 3. 2016
Linduška lesní (Anthus trivialis) CZ 8. 5. 2012
Linduška luční (Anthus pratensis) CZ 8. 5. 2012
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) CZ 15. 10. 2016
Linduška horská (Anthus spinoletta) CZ, I, SL 8. 5. 2012
Konipas luční (Motacilla flava) CZ, ssp. iberiae, flavissima MA 14 8. 5. 2012
Konipas citronový (Motacilla citreola) PL - Semionowka 9. 5. 2012
Konipas horský (Motacilla cinerea) CZ 8. 5. 2012
Konipas bílý (Motacilla alba) CZssp. yarrellii-UK, ssp. subpersonata MA 8. 5. 2012
Bulbul arabský (Pycnonotus xanthopygos) IL 16 29. 3. 2016
Bulbul zahradní (Pycnonotus barbatus) MA 14 8. 4. 2014
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) CZ 8. 5. 2012
Skorec vodní (Cinclus cinclus) CZ 8. 5. 2012
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) CZ 8. 5. 2012
Pěvuška modrá (Prunella modularis) CZ 8. 5. 2012
Pěvuška podhorní (Prunella collaris) SK, BG, I 9. 5. 2012
Pěvec ryšavý (Cercotrichas galactotes) ES 15 18. 5. 2015
Červenka obecná (Erithacus rubecula) CZ 8. 5. 2012
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) PL 18 9. 5. 2017
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) CZ 8. 5. 2012
Slavík modráček (Luscinia svecica) CZ 8. 5. 2012
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) CZ 8. 5. 2012
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) CZ 8. 5. 2012
Rehek severoafrický (Phoenicurus moussieri) MA 14 8. 4. 2014
Skalníček černoocasý (Cercomela melanura) IL 16 29. 3. 2016
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) CZ 8. 5. 2012
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) CZ 8. 5. 2012
Bělořit plavý (Oenanthe isabellina) EG 14, EG 15, IL 16 17. 10. 2016
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) CZ, N, ES, ssp seebohni MA14 8. 5. 2012
Bělořit bělohlavý (Oenanthe pleschanka) EG 15 17. 10. 2016
Bělořit okrový (Oenanthe hispanica) melanouleuca CR, hispanica MA 9. 9. 2012
Bělořit pouštní (Oenanthe deserti) MA 14, IL 16 8. 4. 2014
Bělořit šedohlavý (Oenanthe moesta) MA14 8. 4. 2014
Bělořit černohřbetý (Oenanthe lugens) ssp. halophila MA 14 ssp. lugens IL 16 8. 4. 2014
Bělořit kápový (Oenanthe monacha) IL 16 29. 3. 2016
Bělořit pustinný (Oenanthe leucopyga) MA 14 8. 4. 2014
Bělořit černý (Oenanthe leucura) MA 14 8. 4. 2014
Skalník zpěvný (Monticola saxatilis) ES 15 18. 5. 2015
Skalník modrý (Monticola solitarius) ES 13, CR, MA 14 8. 5. 2013
Kos horský (Turdus torquatus) CZ, SK 8. 5. 2012
Kos černý (Turdus merula) CZ 8. 5. 2012
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) CZ 8. 5. 2012
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) CZ 8. 5. 2012
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) CZ 8. 5. 2012
Drozd brávník (Turdus viscivorus) CZ 8. 5. 2012
Cetie jižní (Cettia cetti) ES 13 8. 5. 2013
Cistovník rákosníkový (Cisticola juncidis) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Prinie obecná (Prinia gracilis) IL 16 29. 3. 2016
Prinie křovinná (Scotocerca inquieta) ssp. saharae MA 14, ssp. inquieta IL 16 8. 4. 2014
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) CZ 8. 5. 2012
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) CZ 8. 5. 2012
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) CZ 8. 5. 2012
Sedmihlásek západní (Iduna opaca) MA 14 8. 4. 2014
Sedmihlásek šedý (Hippolais pallida) ssp. reiseri MA 14, ssp. pallida CR Hvar14, EG 14 8. 4. 2014
Sedmihlásek olivový (Hippolais olivetorum) CR 9. 9. 2012
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) CZ 8. 5. 2012
Sedmihlásek švitořivý (Hippolais polyglotta) ES 13 8. 5. 2013
Rákosník tamaryškový (Acrocephalus melanopogon) A - Nezider 9. 5. 2012
Rákosník ostřicový (Acrocephalus paludicola) PL 17 9. 5. 2017
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) CZ 8. 5. 2012
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) CZ 8. 5. 2012
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) CZ 8. 5. 2012
Rákosník hlučnohlasý (Acrocephalus stentoreus) IL 16 29. 3. 2016
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) CZ 8. 5. 2012
Pěnice kaštanová (Sylvia undata) ES 13 8. 5. 2013
Pěnice severoafrická (Sylvia deserticola) MA 14 8. 4. 2014
Pěnice brýlatá (Sylvia conspicillata) MA 14, IL 16 8. 4. 2014
Pěnice vousatá (Sylvia cantillans) albistriataCR 7/13,inornata MA 22. 7. 2013
Pěnice bělohrdlá (Sylvia melanocephala) CR, ES, MA 10. 9. 2012
Pěnice turecká (Sylvia ruppelli) IL 16 29. 3. 2016
Pěnice malá (Sylvia nana) CZ 17. 11. 2013
Pěnice pouštní (Sylvia deserti) MA 14 8. 4. 2014
Pěnice arabská (Sylvia leucomelaena) IL 16 29. 3. 2016
Pěnice mistrovská (Sylvia hortensis) ES 13 8. 5. 2013
Pěnice dlouhozobá (Sylvia crassirostris) CR 7/13, IL 16 22. 7. 2013
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) CZ 8. 5. 2012
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) CZ 8. 5. 2012
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) CZ 8. 5. 2012
Pěnice slavíková (Sylvia borin) CZ 8. 5. 2012
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) CZ 8. 5. 2012
Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides) CZ 6. 6. 2013
Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus) CZ 8.10.2017 Grygov 9. 10. 2017
Budníček horský (Phylloscopus bonelli) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Budníček balkánský (Phylloscopus orientalis) IL 16 29. 3. 2016
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) CZ 8. 5. 2012
Budníček menší (Phylloscopus collybita) CZ 8. 5. 2012
Budníček iberský (Phylloscopus ibericus) ES 15 18. 5. 2015
Budníček kanárský (Phylloscopus canariensis) Tenerife 16 28. 8. 2016
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) CZ 8. 5. 2012
Králíček obecný (Regulus regulus) CZ 8. 5. 2012
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) CZ 8. 5. 2012
Lejsek šedý (Muscicapa striata) CZ 8. 5. 2012
Lejsek malý (Ficedula parva) CZ 8. 5. 2012
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) CZ 8. 5. 2012
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) CZ 8. 5. 2012
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) CZ 8. 5. 2012
Timálie šedá (Turdoides squamiceps) IL 16 29. 3. 2016
Timálie akáciová (Turdoides fulva) MA 14 8. 4. 2014
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) CZ 8. 5. 2012
Sýkora modrokřídlá (Cyanistes teneriffae) ssp. ultramarinus MA14 8. 4. 2014
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) CZ 8. 5. 2012
Sýkora koňadra (Parus major) CZ 8. 5. 2012
Sýkora uhelníček (Periparus ater) CZ 8. 5. 2012
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) CZ 8. 5. 2012
Sýkora babka (Poecile palustris) CZ 8. 5. 2012
Sýkora lužní (Poecile montanus) CZ 8. 5. 2012
Brhlík lesní (Sitta europaea) CZ 8. 5. 2012
Brhlík skalní (Sitta neumayer) CR 7/13 22. 7. 2013
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) CZ 8. 5. 2012
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) CZ 8. 5. 2012
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) CZ 8. 5. 2012
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) CZ 8. 5. 2012
Strdimil palestinský (Nectarinia osea) IL 16 29. 3. 2016
Žluva hajní (Oriolus oriolus) CZ 8. 5. 2012
Čagra černokorunkatý (Tchagra senegalus) MA 14 8. 4. 2014
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) CZ 8. 5. 2012
Ťuhýk menší (Lanius minor) H - Kiskunság 11. 5. 2012
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 8. 5. 2012
Ťuhýk pustinný (Lanius meridionalis) ES 13 8. 5. 2013
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) ES 13, MA, CR, IL 8. 5. 2013
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) IL 16 29. 3. 2016
Sojka obecná (Garrulus glandarius) CZ 8. 5. 2012
Straka modrá (Cyanopica cyanus) ES 13 8. 5. 2013
Straka obecná (Pica pica) CZ, ssp. mauretanica Maroko 8. 5. 2012
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) 8. 5. 2012
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) I, SL, BG, CR, D 30. 10. 2012
Kavče červenozobé (Pyrrhocorax pyrrhocorax) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Kavka obecná (Corvus monedula) CZ 8. 5. 2012
Vrána domácí (Corvus splendens) IL 16 29. 3. 2016
Havran polní (Corvus frugilegus) CZ 8. 5. 2012
Vrána šedá (Corvus cornix) CZ 8. 5. 2012
Vrána černá (Corvus corone) CZ 8. 5. 2012
Krkavec hnědokrký (Corvus ruficollis) MA 14 8. 4. 2014
Krkavec velký (Corvus corax) CZ 8. 5. 2012
Krkavec krátkoocasý (Corvus rhipidurus) IL 16 29. 3. 2016
Špaček Tristramův (Onychognathus tristramii) IL 16 29. 3. 2016
Špaček černý (Sturnus unicolor) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) CZ 8. 5. 2012
Majna obecná (Acridotheres tristis) IL 16 29. 3. 2016
Vrabec domácí (Passer domesticus) CZ 8. 5. 2012
Vrabec italský (Passer italiae) Milano ,Lago di Garda 21. 10. 2015
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) EŠ, CR., Ma 8. 5. 2013
Vrabec moabský (Passer moabiticus) IL 16 29. 3. 2016
Vrabec polní (Passer montanus) CZ 8. 5. 2012
Vrabec skalní (Petronia petronia) MA 14 8. 4. 2014
Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis) I - Dolomity 9. 5. 2012
Astrild vlnkovaný (Estrilda astrild) ES 13 8. 5. 2013
Tygříček tečkovaný (Amandava amandava) ES 13 8. 5. 2013
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) CZ, ssp. africana MA 14 8. 5. 2012
Pěnkava kanárská (Fringilla teydea) Tenerife 16 28. 8. 2016
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) CZ 8. 5. 2012
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) CZ 8. 5. 2012
Kanár divoký (Serinus canaria) Tenerife 16 28. 8. 2016
Zvonohlík citronový (Carduelis citrinella) Rakousko - Finkenberk, 12/2015 14. 12. 2015
Zvonek zelený (Chloris chloris) CZ 8. 5. 2012
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) CZ 8. 5. 2012
Čížek lesní (Spinus spinus) CZ 8. 5. 2012
Konopka obecná (Linaria cannabina) CZ 8. 5. 2012
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) CZ 8. 5. 2012
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) CZ 8. 5. 2012
Čečetka zimní (Acanthis flammea) CZ 8. 5. 2012
Křivka obecná (Loxia curvirostra) CZ 8. 5. 2012
Hýl růžovokřídlý (Rhodopechys sanguineus) MA 14 8. 4. 2014
Hýl pouštní (Bucanetes githaginea) MA 14 8. 4. 2014
Hýl rudý (Erythrina erythrina) CZ 8. 5. 2012
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) CZ 8. 5. 2012
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) CZ 8. 5. 2012
Strnad severní (Calcarius lapponicus) PL 1.1.17 Petrowice Wielkie 9. 1. 2017
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) CZ, N 8. 5. 2012
Strnad obecný (Emberiza citrinella) CZ 8. 5. 2012
Strnad cvrčivý (Emberiza cirlus) CR 9. 9. 2012
Strnad viničný (Emberiza cia) ES 13, MA 14 8. 5. 2013
Strnad pruhovaný (Emberiza striolata) IL 16 29. 3. 2016
Strnad saharský (Emberiza sahari) MA 14 8. 4. 2014
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) CZ 8. 5. 2012
Strnad černohlavý (Emberiza melanocephala) CR 7/13 22. 7. 2013
Strnad šedokrký (Emberiza caesia) IL 16 29. 3. 2016
Strnad luční (Emberiza calandra) CZ 8. 5. 2012
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) CZ 8. 5. 2012
Strnad malinký (Emberiza pusilla) CZ 16 Citov 19. 12. 2016