Husa velká (Anser anser) |
Strakonice 10.2. |
14.02.2024 |
Husa běločelá (Anser albifrons) |
17.2. |
17.02.2024 |
Labuť velká (Cygnus olor) |
Plzeň 14.1. |
14.01.2024 |
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) |
17.2. |
17.02.2024 |
Husice liščí (Tadorna tadorna) |
17.2. |
17.02.2024 |
Lžičák pestrý (Spatula clypeata) |
17.2. |
17.02.2024 |
Kopřivka obecná (Mareca strepera) |
17.2. |
17.02.2024 |
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) |
17.2. |
17.02.2024 |
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) |
Zoo Praha |
13.01.2024 |
Čírka obecná (Anas crecca) |
17.2. |
17.02.2024 |
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) |
17.2. |
17.02.2024 |
Polák velký (Aythya ferina) |
17.2. |
17.02.2024 |
Polák chocholačka (Aythya fuligula) |
17.2. |
17.02.2024 |
Hohol severní (Bucephala clangula) |
17.2. |
17.02.2024 |
Morčák velký (Mergus merganser) |
17.2. |
17.02.2024 |
Bažant obecný (Phasianus colchicus) |
14.1. cestou |
14.01.2024 |
Holub skalní/domácí (Columba livia) |
Praha |
13.01.2024 |
Holub hřivnáč (Columba palumbus) |
16.2. |
17.02.2024 |
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) |
Zoo Praha |
13.01.2024 |
Lyska černá (Fulica atra) |
Praha cestou |
14.02.2024 |
Potápka roháč (Podiceps cristatus) |
17.2. |
17.02.2024 |
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) |
17.2. |
17.02.2024 |
Kulík říční (Charadrius dubius) |
20.3. Čejkovice |
22.03.2024 |
Jespák bojovný (Calidris pugnax) |
20.3. Čejkovice |
22.03.2024 |
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) |
20.3. Čejkovice |
22.03.2024 |
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) |
Zoo Praha |
13.01.2024 |
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) |
20.3. Bažina |
22.03.2024 |
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) |
17.2. |
17.02.2024 |
Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus) |
17.2. |
17.02.2024 |
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) |
Beroun cestou |
14.02.2024 |
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) |
20.3. Nový Vrbenský |
22.03.2024 |
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) |
20.3. Nový Vrbenský |
22.03.2024 |
Volavka popelavá (Ardea cinerea) |
Zoo Praha |
13.01.2024 |
Volavka bílá (Ardea alba) |
14.1. cestou |
14.01.2024 |
Krahujec obecný (Accipiter nisus) |
Tažovice 10.2. |
14.02.2024 |
Luňák červený (Milvus milvus) |
17.3. cestou |
22.03.2024 |
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) |
3.2. cestou |
04.02.2024 |
Káně lesní (Buteo buteo) |
cestou |
13.01.2024 |
Ledňáček říční (Alcedo atthis) |
20.3. Nový Vrbenský |
22.03.2024 |
Strakapoud velký (Dendrocopos major) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Datel černý (Dryocopus martius) |
Tažovice 9.2. |
14.02.2024 |
Žluna zelená (Picus viridis) |
Zoo 14.2. |
14.02.2024 |
Žluna šedá (Picus canus) |
Tažovice 16.3. |
16.03.2024 |
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) |
cestou |
13.01.2024 |
Sojka obecná (Garrulus glandarius) |
Zoo |
14.02.2024 |
Straka obecná (Pica pica) |
Praha |
13.01.2024 |
Kavka obecná (Coloeus monedula) |
Praha |
13.01.2024 |
Havran polní (Corvus frugilegus) |
Praha |
13.01.2024 |
Vrána černá (Corvus corone) |
17.2. |
17.02.2024 |
Vrána šedá (Corvus cornix) |
17.2. |
17.02.2024 |
Krkavec velký (Corvus corax) |
cestou |
13.01.2024 |
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) |
11.1. Stupice |
13.01.2024 |
Sýkora uhelníček (Periparus ater) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Sýkora babka (Poecile palustris) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Sýkora koňadra (Parus major) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Skřivan polní (Alauda arvensis) |
17.2. |
17.02.2024 |
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) |
17.2. |
17.02.2024 |
Budníček menší (Phylloscopus collybita) |
Řežabinec 16.3. |
16.03.2024 |
Králíček obecný (Regulus regulus) |
Zoo |
14.02.2024 |
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) |
Zoo |
14.02.2024 |
Brhlík lesní (Sitta europaea) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) |
20.3. Čejkovice |
22.03.2024 |
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) |
16.2. |
17.02.2024 |
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) |
17.2. |
17.02.2024 |
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) |
Tažovice 16.3. |
16.03.2024 |
Kos černý (Turdus merula) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) |
Zoo Praha |
13.01.2024 |
Červenka obecná (Erithacus rubecula) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) |
Kraselov 16.3. |
16.03.2024 |
Vrabec polní (Passer montanus) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Vrabec domácí (Passer domesticus) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Konipas bílý (Motacilla alba) |
16.3. |
16.03.2024 |
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Zvonek zelený (Chloris chloris) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) |
18.3. zoo |
22.03.2024 |
Čížek lesní (Spinus spinus) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Strnad obecný (Emberiza citrinella) |
Tažovice |
13.01.2024 |
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) |
20.3. Čejkovice |
22.03.2024 |