Radek Holiš - WP Year list

Druh Poznámka Datum
Labuť velká (Cygnus olor) 20.1.2018-Brno 23. 1. 2018
Husa běločelá (Anser albifrons) 25.1.2018-Ostrožská N.Ves 29. 1. 2018
Husa velká (Anser anser) 25.1.2018-Ostrožská N.Ves 29. 1. 2018
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 8.1.2018-Hulín (KM,ZL) 22. 1. 2018
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 25.1.2018-Ostrožská N.Ves 29. 1. 2018
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) 18.1.2018-Olomouc 24. 1. 2018
Čírka obecná (Anas crecca) 27.1.2018-Hulínská štěrkovna 29. 1. 2018
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 1.1.2018-Kroměříž 22. 1. 2018
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 15. 2. 2018
Polák velký (Aythya ferina) 25.1.2018-Ostrožská N.Ves 29. 1. 2018
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 25.1.2018-Ostrožská N.Ves 29. 1. 2018
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 25.1.2018-Ostrožská N.Ves 29. 1. 2018
Hohol severní (Bucephala clangula) 25.1.2018-Ostrožská N.Ves 1. 2. 2018
Morčák velký (Mergus merganser) 1.1.2018-Kroměříž 22. 1. 2018
Bažant královský (Syrmaticus reevesii) 11.2.2018-Břest 12. 2. 2018
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 1.1.2018-Kroměříž 22. 1. 2018
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 3.2.2018-Praha 5. 2. 2018
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 25.1.2018-Ostrožská N.Ves 1. 2. 2018
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 15. 2. 2018
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 1.1.2018-Kroměříž 19. 1. 2018
Volavka bílá (Ardea alba) 2.1.2018-Kroměříž-Bílany 19. 1. 2018
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 3.1.2018-Brodek u Přerova 19. 1. 2018
Luňák červený (Milvus milvus) 15. 2. 2018
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 25.1.2018-Ostrožská N.Ves 29. 1. 2018
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 1.1.2018-Kroměříž 18. 1. 2018
Káně lesní (Buteo buteo) 3.1.2018-Hulín 18. 1. 2018
Káně rousná (Buteo lagopus) 4.1.2018-Hulín 18. 1. 2018
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 1.1.2018-Kroměříž 18. 1. 2018
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 3.1.2018-Přerov 18. 1. 2018
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 20.1.2018-Brno 23. 1. 2018
Lyska černá (Fulica atra) 25.1.2018-Ostrožská N.Ves 29. 1. 2018
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 20.1.2018-Brno 23. 1. 2018
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 1.1.2018-Kroměříž 18. 1. 2018
Holub skalní/domácí (Columba livia) 1.1.2018-Kroměříž 17. 1. 2018
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 1.1.2018-Kroměříž 17. 1. 2018
Kalous ušatý (Asio otus) 1.2.2018-Olomouc 2. 2. 2018
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 1.1.2018-Kroměříž 17. 1. 2018
Žluna šedá (Picus canus) 9.1.2018-Kroměříž 17. 1. 2018
Žluna zelená (Picus viridis) 1.1.2018-Kroměříž 17. 1. 2018
Datel černý (Dryocopus  martius) 11.2.2018-Břestský les 12. 2. 2018
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 1.1.2018-Kroměříž 17. 1. 2018
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 1.1.2018-Kroměříž 17. 1. 2018
Strakapoud prostřední (Dendrocopos medius) 9.1.2018-Kroměříž 17. 1. 2018
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 22.1.2018-Kroměříž 23. 1. 2018
Linduška luční (Anthus pratensis) 27.1.2018-Hulínská štěrkovna 29. 1. 2018
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 4.1.2018-Olomouc 16. 1. 2018
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 14.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 2.1.2018-Olomouc 16. 1. 2018
Kos černý (Turdus merula) 1.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 1.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 9.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 26.1.2018-Olomouc 29. 1. 2018
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 1.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Sýkora koňadra (Parus major) 1.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 1.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 15. 2. 2018
Sýkora babka (Poecile palustris) 4.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Brhlík lesní (Sitta europaea) 3.1.2018-Olomouc 16. 1. 2018
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 31.1.2018-Pardubice 1. 2. 2018
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 3.1.2018-Rokytnice u Přerova 16. 1. 2018
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 2.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Straka obecná (Pica pica) 1.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Kavka obecná (Corvus monedula) 4.1.2018-Přerov 16. 1. 2018
Havran polní (Corvus frugilegus) 1.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Vrána šedá (Corvus cornix) 4.1.2018-Brodek u Přerova 16. 1. 2018
Krkavec velký (Corvus corax) 7.1.2018-Osíčko 16. 1. 2018
Vrabec domácí (Passer domesticus) 2.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Vrabec polní (Passer montanus) 1.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 4.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) 6.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Zvonek zelený (Chloris chloris) 1.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 4.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Čížek lesní (Spinus spinus) 4.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 10.2.2018-Kroměříž 12. 2. 2018
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 6.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 6.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 1.1.2018-Kroměříž 16. 1. 2018
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) 15. 2. 2018
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 25.1.2018-Ostrožská N.Ves 5. 2. 2018
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 15. 2. 2018