Jáchym Tesařík - WP Year list

Druh Poznámka Datum
Berneška tmavá (Branta bernicla) 30.1. jezero Most 31.01.2024
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) 17.2. Pištín 19.02.2024
Berneška velká (Branta canadensis) 30.1. Březno 31.01.2024
Husa velká (Anser anser) 18.1. Praha 25.01.2024
Husa tundrová (Anser serrirostris) 30.1. Chbany 31.01.2024
Husa běločelá (Anser albifrons) 30.1. Chbany 31.01.2024
Husa malá (Anser erythropus) 17.2. Pištín 19.02.2024
Labuť velká (Cygnus olor) 5.1. Praha 05.01.2024
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 10.1. Povodí 10.01.2024
Husice liščí (Tadorna tadorna) 17.2. Vrbenské rybníky 19.02.2024
Lžičák pestrý (Spatula clypeata) 17.2. Vrbenské rybníky 19.02.2024
Kopřivka obecná (Mareca strepera) 5.1. Praha 05.01.2024
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) 5.1. Praha 05.01.2024
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 1.1. Praha 05.01.2024
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 18.1. Praha 25.01.2024
Čírka obecná (Anas crecca) 17.2. Malý Volešek 19.02.2024
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 30.1. jezero Most 31.01.2024
Polák velký (Aythya ferina) 9.1. Praha 10.01.2024
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 5.1. Praha 05.01.2024
Polák kaholka (Aythya marila) 15.1. Praha 15.01.2024
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 10.1. jezero Medard 10.01.2024
Turpan černý (Melanitta nigra) 10.1. jezero Medard 10.01.2024
Hohol severní (Bucephala clangula) 10.1. jezero Medard 10.01.2024
Morčák malý (Mergellus albellus) 18.1. Praha 25.01.2024
Morčák velký (Mergus merganser) 10.1. jezero Medard 10.01.2024
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 19.1. Benešov 24.01.2024
Holub skalní/domácí (Columba livia) 1.1. Senohraby 05.01.2024
Holub doupňák (Columba oenas) 17.2. Zbudovská blata 19.02.2024
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 16.2. Praha 19.02.2024
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 1.1. Senohraby 05.01.2024
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 29.1. Slatina 29.01.2024
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 5.1. Praha 05.01.2024
Lyska černá (Fulica atra) 5.1. Praha 05.01.2024
Jeřáb popelavý (Grus grus) 17.2. Ražice 19.02.2024
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 15.1. Praha 15.01.2024
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 30.1. jezero Most 31.01.2024
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 10.1. jezero Medard 10.01.2024
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) 10.1. jezero Medard 10.01.2024
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 17.2. Malý Volešek 19.02.2024
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 5.1. Praha 05.01.2024
Racek bouřní (Larus canus) 9.1. Praha 10.01.2024
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 5.1. Praha 05.01.2024
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 5.1. Praha 05.01.2024
Racek středomořský (Larus michahellis) 5.1. Praha 05.01.2024
Potáplice severní (Gavia arctica) 30.1. jezero Most 31.01.2024
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 17.2. Sedlec 19.02.2024
Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus) 17.2. Vrbenské rybníky 19.02.2024
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 3.1. Praha 05.01.2024
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 5.1. Praha 05.01.2024
Volavka bílá (Ardea alba) 10.1. Nebanice 10.01.2024
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 16.1. Praha 17.01.2024
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 14.1. Říčany 14.01.2024
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 10.1. Bor 10.01.2024
Káně lesní (Buteo buteo) 3.1. Praha 05.01.2024
Kalous ušatý (Asio otus) 29.1. Uhříněves 29.01.2024
Výr velký (Bubo bubo) 14.2. Praha 14.02.2024
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 5.1. Praha 05.01.2024
Žluna zelená (Picus viridis) 8.1. Praha 08.01.2024
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 7.1. Praha 07.01.2024
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 7.1. Praha 07.01.2024
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 10.1. jezero Medard 10.01.2024
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 2.1. Praha 05.01.2024
Straka obecná (Pica pica) 1.1. Senohraby 05.01.2024
Kavka obecná (Coloeus monedula) 3.1. Praha 05.01.2024
Havran polní (Corvus frugilegus) 7.1. Praha 07.01.2024
Vrána černá (Corvus corone) 10.1. Kaceřov 10.01.2024
Vrána šedá (Corvus cornix) 14.1. Říčany 14.01.2024
Krkavec velký (Corvus corax) 10.1. Nebanice 10.01.2024
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 14.1. Říčany 14.01.2024
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 1.1. Senohraby 05.01.2024
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 1.1. Senohraby 05.01.2024
Sýkora babka (Poecile palustris) 29.1. Slatina 29.01.2024
Sýkora lužní (Poecile montanus) 10.1. Nebanice 10.01.2024
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 1.1. Senohraby 05.01.2024
Sýkora koňadra (Parus major) 1.1. Senohraby 05.01.2024
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 29.1. Slatina 29.01.2024
Skřivan polní (Alauda arvensis) 30.1. jezero Most 31.01.2024
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 7.1. Praha 07.01.2024
Králíček obecný (Regulus regulus) 15.1. Praha 15.01.2024
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 1.1. Senohraby 05.01.2024
Brhlík lesní (Sitta europaea) 1.1. Senohraby 05.01.2024
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 10.2. Miličín 10.02.2024
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 3.1. Praha 05.01.2024
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 10.1. Nebanice 10.01.2024
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 10.1. Nebanice 10.01.2024
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 16.1. Praha 17.01.2024
Kos černý (Turdus merula) 1.1. Senohraby 05.01.2024
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 7.1. Praha 07.01.2024
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 11.1. Praha 12.01.2024
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 2.1. Praha 05.01.2024
Vrabec polní (Passer montanus) 10.1. Nebanice 10.01.2024
Vrabec domácí (Passer domesticus) 10.1. Hartoušov 10.01.2024
Konipas horský (Motacilla cinerea) 5.1. Praha 05.01.2024
Konipas bílý (Motacilla alba) 9.1. Praha 10.01.2024
Linduška horská (Anthus spinoletta) 10.1. jezero Medard 10.01.2024
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 7.1. Praha 07.01.2024
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 10.2. Miličín 10.02.2024
Zvonek zelený (Chloris chloris) 14.1. Čerčany 14.01.2024
Konopka obecná (Linaria cannabina) 14.1. Říčany 14.01.2024
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 16.1. Praha 17.01.2024
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 6.1. Praha 07.01.2024
Čížek lesní (Spinus spinus) 1.1. Senohraby 05.01.2024
Strnad luční (Emberiza calandra) 30.1. Chbany 31.01.2024
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 10.1. Nebanice 10.01.2024
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 29.1. Slatina 29.01.2024