Labuť velká (Cygnus olor) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) |
4.1.2024, Kozolupy, (PS) |
07.01.2024 |
Polák velký (Aythya ferina) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Polák chocholačka (Aythya fuligula) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Turpan hnědý (Melanitta fusca) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Turpan černý (Melanitta nigra) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Hohol severní (Bucephala clangula) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Morčák velký (Mergus merganser) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Holub skalní/domácí (Columba livia) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Lyska černá (Fulica atra) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Potápka roháč (Podiceps cristatus) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Potáplice severní (Gavia arctica) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Potáplice lední (Gavia immer) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Volavka popelavá (Ardea cinerea) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Volavka bílá (Ardea alba) |
6.1.2024, Přeštice, (PJ) |
07.01.2024 |
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) |
1.1.2024, Čeminy, (PS) |
07.01.2024 |
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Káně lesní (Buteo buteo) |
1.1.2024, Čeminy, (PS) |
07.01.2024 |
Strakapoud velký (Dendrocopos major) |
1.1.2024, Toužim, (KV) |
07.01.2024 |
Žluna zelená (Picus viridis) |
4.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) |
1.1.2024, Čeminy, (PS) |
07.01.2024 |
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Sojka obecná (Garrulus glandarius) |
1.1.2024, staré Sedlo, (SO) |
07.01.2024 |
Straka obecná (Pica pica) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Kavka obecná (Coloeus monedula) |
|
07.01.2024 |
Krkavec velký (Corvus corax) |
1.1.2024, Čeminy, (PS) |
07.01.2024 |
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Sýkora koňadra (Parus major) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) |
1.1.2024, Toužim, (KV) |
07.01.2024 |
Kos horský (Turdus torquatus) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Skorec vodní (Cinclus cinclus) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Vrabec polní (Passer montanus) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Vrabec domácí (Passer domesticus) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Konipas horský (Motacilla cinerea) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Linduška luční (Anthus pratensis) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Zvonek zelený (Chloris chloris) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Čížek lesní (Spinus spinus) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |