Jáchym Tesařík - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Berneška tmavá (Branta bernicla) CZ 30.10.2020
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) CZ 30.10.2020
Berneška velká (Branta canadensis) CZ 30.10.2020
Berneška bělolící (Branta leucopsis) CZ 30.10.2020
Husa velká (Anser anser) 14.06.2015
Husa polní (Anser fabalis) 14.06.2015
Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos) CZ 07.09.2022
Husa tundrová (Anser serrirostris) 25.07.2018
Husa běločelá (Anser albifrons) 14.06.2015
Husa malá (Anser erythropus) CZ 07.09.2022
Labuť velká (Cygnus olor) 14.06.2015
Labuť malá (Cygnus columbianus) CZ 30.10.2020
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) CZ 30.10.2020
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 30.10.2020
Husice liščí (Tadorna tadorna) 14.06.2015
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 30.10.2020
Kachnička mandarínská (Aix galericulata) 30.10.2020
Čírka modrá (Spatula querquedula) 14.06.2015
Lžičák pestrý (Spatula clypeata) 14.06.2015
Kopřivka obecná (Mareca strepera) 14.06.2015
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) 14.06.2015
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 14.06.2015
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 14.06.2015
Čírka obecná (Anas crecca) 14.06.2015
Čírka úzkozobá (Anas angustirostris) MA 10.09.2023
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 14.06.2015
Polák velký (Aythya ferina) 14.06.2015
Polák malý (Aythya nyroca) 14.06.2015
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 14.06.2015
Polák kaholka (Aythya marila) 14.06.2015
Kajka mořská (Somateria mollissima) CZ 30.10.2020
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 14.06.2015
Turpan černý (Melanitta nigra) CZ 30.10.2020
Hoholka lední (Clangula hyemalis) CZ 30.10.2020
Hohol severní (Bucephala clangula) 14.06.2015
Morčák malý (Mergellus albellus) 14.06.2015
Morčák velký (Mergus merganser) 14.06.2015
Morčák prostřední (Mergus serrator) 14.06.2015
Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia) 03.02.2018
Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) 07.05.2024
Tetřívek obecný (Lyrurus tetrix) 14.06.2015
Koroptev polní (Perdix perdix) 14.06.2015
Bažant královský (Syrmaticus reevesii) 04.06.2016
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 14.06.2015
Křepelka polní (Coturnix coturnix) 11.06.2016
Orebice horská (Alectoris graeca) HR, NMK 10.06.2024
Lelek rezavokrký (Caprimulgus ruficollis) MA 10.09.2023
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) 14.06.2015
Rorýs velký (Tachymarptis melba) HR, RO, TR, SLO, NMK 10.06.2024
Rorýs obecný (Apus apus) 14.06.2015
Rorýs šedohnědý (Apus pallidus) E, P, HR, TR, SLO, NMK 10.06.2024
Rorýs domovní (Apus affinis) MA 10.09.2023
Drop velký (Otis tarda) CZ 30.10.2020
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 14.06.2015
Holub skalní/domácí (Columba livia) 14.06.2015
Holub doupňák (Columba oenas) 14.06.2015
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 14.06.2015
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 14.06.2015
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 14.06.2015
Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis) TR, MA 10.06.2024
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 14.06.2015
Chřástal polní (Crex crex) 14.06.2015
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) 23.09.2015
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 14.06.2015
Lyska černá (Fulica atra) 14.06.2015
Lyska hřebenatá (Fulica cristata) MA 10.09.2023
Chřástal malý (Zapornia parva) 30.10.2020
Jeřáb popelavý (Grus grus) 14.06.2015
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 14.06.2015
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 14.06.2015
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 14.06.2015
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) 30.10.2020
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 14.06.2015
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) P, TR, MA 10.06.2024
Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus) HR, RO 31.08.2021
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) CZ 30.10.2020
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) CZ 30.10.2020
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) CZ 30.10.2020
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 14.06.2015
Čejka trnitá (Vanellus spinosus) TR 13.07.2022
Keptuška stepní (Vanellus gregarius) CZ 13.07.2022
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 14.06.2015
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 30.08.2015
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 14.06.2015
Kulík říční (Charadrius dubius) 14.06.2015
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) P, RO, TR 13.07.2022
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) CZ 07.02.2024
Koliha malá (Numenius phaeopus) 14.06.2015
Koliha velká (Numenius arquata) 14.06.2015
Břehouš rudý (Limosa lapponica) CZ 30.10.2020
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 14.06.2015
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) CZ 30.10.2020
Jespák rezavý (Calidris canutus) CZ 30.10.2020
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 14.06.2015
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) CZ 30.10.2020
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 14.06.2015
Jespák šedý (Calidris temminckii) 14.06.2015
Jespák písečný (Calidris alba) CZ 30.10.2020
Jespák obecný (Calidris alpina) 14.06.2015
Jespák malý (Calidris minuta) 14.06.2015
Jespák skvrnitý (Calidris melanotos) CZ 30.10.2020
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 02.11.2015
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) 28.03.2016
Bekasina větší (Gallinago media) CZ 30.10.2020
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 14.06.2015
Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus) CZ 30.10.2020
Lyskonoh ploskozobý (Phalaropus fulicaria) CZ 13.07.2022
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 14.06.2015
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 14.06.2015
Vodouš žlutonohý (Tringa flavipes) CZ 27.11.2020
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 14.06.2015
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) CZ 30.10.2020
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 14.06.2015
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 14.06.2015
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 14.06.2015
Ouhorlík stepní (Glareola pratincola) RO, TR 10.06.2024
Ouhorlík černokřídlý (Glareola nordmanni) CZ 07.09.2022
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) CZ 30.10.2020
Racek tenkozobý (Chroicocephalus genei) HR, TR 13.07.2022
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 14.06.2015
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 14.06.2015
Racek zelenonohý (Ichthyaetus audouinii) MA 10.09.2023
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 14.06.2015
Racek velký (Ichthyaetus ichthyaetus) CZ 30.10.2020
Racek bouřní (Larus canus) 14.06.2015
Racek mořský (Larus marinus) CZ 30.10.2020
Racek šedý (Larus hyperboreus) CZ 30.10.2020
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 14.06.2015
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 14.06.2015
Racek středomořský (Larus michahellis) 14.06.2015
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 14.06.2015
Rybák černozobý (Gelochelidon nilotica) TR 13.07.2022
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 19.05.2018
Rybák severní (Thalasseus sandvicensis) CZ 30.10.2020
Rybák malý (Sternula albifrons) CZ 30.10.2020
Rybák obecný (Sterna hirundo) 14.06.2015
Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea) CZ 30.10.2020
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 30.10.2020
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucopterus) 30.10.2020
Rybák černý (Chlidonias niger) 14.06.2015
Chaluha pomořská (Stercorarius pomarinus) CZ 30.10.2020
Chaluha malá (Stercorarius longicaudus) CZ 31.08.2021
Potáplice malá (Gavia stellata) 14.06.2015
Potáplice severní (Gavia arctica) 14.06.2015
Potáplice lední (Gavia immer) CZ 30.10.2020
Buřňák lední (Fulmarus glacialis) F 30.10.2020
Buřňák šedý (Calonectris diomedea) TR 13.07.2022
Buřňák atlantský (Calonectris borealis) MA 10.09.2023
Buřňák středomořský (Puffinus yelkouan) TR 13.07.2022
Čáp černý (Ciconia nigra) 14.06.2015
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 14.06.2015
Terej bílý (Morus bassanus) GB, P, F 30.10.2020
Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus) CZ 30.10.2020
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 14.06.2015
Kormorán chocholatý (Gulosus aristotelis) HR, F, P, RO, TR, SLO 10.06.2024
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) RO, TR, MA 10.06.2024
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 14.06.2015
Bukač velký (Botaurus stellaris) 14.06.2015
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 14.06.2015
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 14.06.2015
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) CZ 30.10.2020
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) CZ 30.10.2020
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 14.06.2015
Volavka červená (Ardea purpurea) CZ 30.10.2020
Volavka bílá (Ardea alba) 14.06.2015
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 14.06.2015
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) RO, NMK 10.06.2024
Pelikán kadeřavý (Pelecanus crispus) RO, TR, NMK 10.06.2024
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 14.06.2015
Luněc šedý (Elanus caeruleus) MA 10.09.2023
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 14.06.2015
Sup bělohlavý (Gyps fulvus) A, TR 13.07.2022
Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus) HR, RO, TR, SLO, MA, NMK 10.06.2024
Orel křiklavý (Clanga pomarina) 01.05.2016
Orel volavý (Clanga clanga) PL 07.09.2022
Orel nejmenší (Hieraaetus pennatus) TR, MA 10.06.2024
Orel královský (Aquila heliaca) CZ 30.10.2020
Orel skalní (Aquila chrysaetos) CZ 30.10.2020
Orel jestřábí (Aquila fasciata) MA 10.09.2023
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 14.06.2015
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 14.06.2015
Moták pochop (Circus aeruginosus) 14.06.2015
Moták pilich (Circus cyaneus) 14.06.2015
Moták stepní (Circus macrourus) CZ 30.10.2020
Moták lužní (Circus pygargus) 11.06.2016
Luňák červený (Milvus milvus) 14.06.2015
Luňák hnědý (Milvus migrans) 14.06.2015
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 14.06.2015
Káně rousná (Buteo lagopus) 14.06.2015
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) CZ 30.10.2020
Káně lesní (Buteo buteo) 14.06.2015
Sova pálená (Tyto alba) 11.01.2020
Sýc rousný (Aegolius funereus) 06.05.2017
Sýček obecný (Athene noctua) 13.12.2015
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) 14.06.2015
Výreček malý (Otus scops) CZ 10.06.2024
Kalous ušatý (Asio otus) 14.06.2015
Kalous pustovka (Asio flammeus) 14.06.2015
Výr velký (Bubo bubo) 06.02.2016
Puštík obecný (Strix aluco) 14.02.2016
Puštík maghrebský (Strix mauritanica) MA 10.09.2023
Puštík bělavý (Strix uralensis) 24.02.2020
Dudek chocholatý (Upupa epops) 08.04.2017
Mandelík hajní (Coracias garrulus) HU, RO, TR, NMK 10.06.2024
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 14.06.2015
Vlha modrolící (Merops persicus) MA 10.09.2023
Vlha pestrá (Merops apiaster) 22.06.2015
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 01.05.2016
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) 22.06.2019
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) 14.06.2015
Strakapoud malý (Dryobates minor) 14.06.2015
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 14.06.2015
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 14.06.2015
Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos) 13.10.2018
Datel černý (Dryocopus  martius) 14.06.2015
Žluna zelená (Picus viridis) 14.06.2015
Žluna africká (Picus vaillantii) MA 10.09.2023
Žluna šedá (Picus canus) 14.06.2015
Poštolka jižní (Falco naumanni) MA, NMK 10.06.2024
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 14.06.2015
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) 14.06.2015
Ostříž jižní (Falco eleonorae) HR 30.10.2020
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) 14.06.2015
Ostříž lesní (Falco subbuteo) 14.06.2015
Raroh jižní (Falco biarmicus) MA 10.09.2023
Raroh velký (Falco cherrug) 23.01.2016
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 14.06.2015
Mníšek šedý (Myiopsitta monachus) I, E 10.06.2024
Alexandr velký (Psittacula eupatria) TR 13.07.2022
Alexandr malý (Psittacula krameri) E, P, TR 13.07.2022
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 14.06.2015
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) TR, NMK 10.06.2024
Ťuhýk menší (Lanius minor) HR, RO, TR, NMK 10.06.2024
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) I, P, HR, TR, NMK 10.06.2024
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 14.06.2015
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 14.06.2015
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 14.06.2015
Straka obecná (Pica pica) 14.06.2015
Straka severoafrická (Pica mauritanica) MA 10.09.2023
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) 14.06.2015
Kavče červenozobé (Pyrrhocorax pyrrhocorax) GB, MA, NMK 10.06.2024
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) A, HR, SLO, MA, NMK 10.06.2024
Kavka obecná (Coloeus monedula) 14.06.2015
Havran polní (Corvus frugilegus) 14.06.2015
Vrána černá (Corvus corone) 14.06.2015
Vrána šedá (Corvus cornix) 14.06.2015
Krkavec hnědokrký (Corvus ruficollis) MA 10.09.2023
Krkavec velký (Corvus corax) 14.06.2015
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 05.02.2020
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 14.06.2015
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 14.06.2015
Sýkora temná (Poecile lugubris) NMK 10.06.2024
Sýkora babka (Poecile palustris) 14.06.2015
Sýkora lužní (Poecile montanus) 14.06.2015
Sýkora modrá (Cyanistes teneriffae) MA 10.09.2023
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 14.06.2015
Sýkora koňadra (Parus major) 14.06.2015
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 14.06.2015
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 17.11.2015
Skřivan pouštní (Ammomanes deserti) MA 10.09.2023
Skřivan lesní (Lullula arborea) 31.07.2015
Skřivan polní (Alauda arvensis) 14.06.2015
Chocholouš vavřínový (Galerida theklae) MA 10.09.2023
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 29.12.2015
Chocholouš maghrebský (Galerida macrorhyncha) MA 10.09.2023
Skřivan ouškatý (Eremophila alpestris) TR 13.07.2022
Skřivan růžkatý (Eremophila bilopha) MA 10.09.2023
Skřivánek krátkoprstý (Calandrella brachydactyla) HR, TR 13.07.2022
Kalandra zpěvná (Melanocorypha calandra) TR, NMK 10.06.2024
Skřivánek turkestánský (Alaudala heinei) TR 17.07.2022
Bulbul arabský (Pycnonotus xanthopygos) TR 13.07.2022
Bulbul zahradní (Pycnonotus barbatus) MA 10.09.2023
Břehule říční (Riparia riparia) 14.06.2015
Břehule hnědohrdlá (Riparia paludicola) MA 10.09.2023
Břehule skalní (Hirundo rupestris) I, HR, RO, NMK 10.06.2024
Břehule světlehnědá (Ptyonoprogne obsoleta) MA 12.09.2023
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 14.06.2015
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 14.06.2015
Vlaštovka skalní (Cecropis daurica) P, HR, TR, SRB, NMK 10.06.2024
Cetie jižní (Cettia cetti) I, TR, NMK 10.06.2024
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 14.06.2015
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 01.05.2016
Budníček západní (Phylloscopus bonelli) I, MA 10.06.2024
Budníček balkánský (Phylloscopus orientalis) NMK 10.06.2024
Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus) CZ 07.02.2024
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 14.06.2015
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 14.06.2015
Budníček iberský (Phylloscopus ibericus) MA 10.09.2023
Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides) 30.10.2020
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 14.06.2015
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 14.06.2015
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 14.06.2015
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 14.06.2015
Sedmihlásek šedý (Hippolais pallida) TR, NMK 10.06.2024
Sedmihlásek západní (Iduna opaca) MA 10.09.2023
Sedmihlásek olivový (Hippolais olivetorum) RO 23.08.2021
Sedmihlásek švitořivý (Hippolais polyglotta) I 30.10.2020
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 22.06.2015
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) 14.06.2015
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 14.06.2015
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 31.07.2015
Cistovník rákosníkový (Cisticola juncidis) P, F 30.10.2020
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 14.06.2015
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 14.06.2015
Pěnice vlašská (Curruca nisoria) 14.06.2015
Pěnice pokřovní (Curruca curruca) 14.06.2015
Pěnice mistrovská (Curruca hortensis) MA 10.09.2023
Pěnice dlouhozobá (Curruca crassirostris) HR, TR, NMK 10.06.2024
Pěnice bělohrdlá (Curruca melanocephala) P, HR, MA, NMK 10.06.2024
Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis) A 30.10.2020
Pěnice západní (Curruca iberiae) P 02.10.2021
Pěnice vousatá (Curruca cantillans) HR, NMK 10.06.2024
Pěnice hnědokřídlá (Curruca communis) 14.06.2015
Pěnice brýlatá (Curruca conspicillata) P 30.10.2020
Pěnice kaštanová (Curruca undata) F 30.10.2020
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 14.06.2015
Králíček obecný (Regulus regulus) 14.06.2015
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 14.06.2015
Brhlík skalní (Sitta neumayer) TR 13.07.2022
Brhlík lesní (Sitta europaea) 14.06.2015
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) CZ 30.10.2020
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 14.06.2015
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 14.06.2015
Majna chocholatá (Acridotheres cristatellus) P 30.10.2020
Majna obecná (Acridotheres tristis) TR 13.07.2022
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 14.06.2015
Špaček černý (Sturnus unicolor) E, P, MA 10.06.2024
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 14.06.2015
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 14.06.2015
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 02.01.2016
Kos černý (Turdus merula) 14.06.2015
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 14.06.2015
Kos horský (Turdus torquatus) 14.06.2015
Pěvec ryšavý (Cercotrichas galactotes) TR, MA 10.06.2024
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 14.06.2015
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 14.06.2015
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) 14.06.2015
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 14.06.2015
Slavík modráček (Luscinia svecica) 14.06.2015
Lejsek malý (Ficedula parva) 31.07.2015
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) 14.06.2015
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 14.06.2015
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 14.06.2015
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 14.06.2015
Rehek severoafrický (Phoenicurus moussieri) MA 10.09.2023
Skalník zpěvný (Monticola saxatilis) I 30.10.2020
Skalník modrý (Monticola solitarius) SLO, MA 10.06.2024
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 14.06.2015
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 14.06.2015
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 14.06.2015
Bělořit černohrdlý (Oenanthe seebohmi) MA 10.09.2023
Bělořit plavý (Oenanthe isabellina) RO, TR 13.07.2022
Bělořit pouštní (Oenanthe deserti) MA 10.09.2023
Bělořit okrový (Oenanthe hispanica) MA 10.09.2023
Bělořit škraboškový (Oenanthe melanoleuca) HR 31.08.2021
Bělořit skalní (Oenanthe finschii) TR 13.07.2022
Bělořit maghrebský (Oenanthe halophila) MA 10.09.2023
Bělořit pustinný (Oenanthe leucopyga) MA 10.09.2023
Bělořit černý (Oenanthe leucura) MA 10.09.2023
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 14.06.2015
Vrabec skalní (Petronia petronia) P, TR 13.07.2022
Vrabec polní (Passer montanus) 14.06.2015
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) RO, TR, NMK 10.06.2024
Vrabec italský (Passer italiae) I 30.10.2020
Vrabec domácí (Passer domesticus) 14.06.2015
Vrabec pouštní (Passer simplex) MA 10.09.2023
Pěvuška podhorní (Prunella collaris) CZ 30.10.2020
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 14.06.2015
Konipas luční (Motacilla flava) 14.06.2015
Konipas citronový (Motacilla citreola) CZ 30.10.2020
Konipas horský (Motacilla cinerea) 14.06.2015
Konipas bílý (Motacilla alba) 14.06.2015
Linduška úhorní (Anthus campestris) CZ 30.10.2020
Linduška luční (Anthus pratensis) 14.06.2015
Linduška lesní (Anthus trivialis) 14.06.2015
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) CZ 30.10.2020
Linduška horská (Anthus spinoletta) 14.06.2015
Linduška skalní (Anthus petrosus) GB, F 30.10.2020
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 14.06.2015
Pěnkava africká (Fringilla spodiogenys) MA 10.09.2023
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) 17.11.2015
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 14.06.2015
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 14.06.2015
Hýl rudý (Erythrina erythrina) 14.06.2015
Zvonek zelený (Chloris chloris) 14.06.2015
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) 23.01.2016
Konopka obecná (Linaria cannabina) 14.06.2015
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 14.06.2015
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) 14.06.2015
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 14.06.2015
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 14.06.2015
Zvonohlík citronový (Carduelis citrinella) A 30.10.2020
Zvonohlík královský (Serinus pusillus) TR 13.07.2022
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 14.06.2015
Čížek lesní (Spinus spinus) 14.06.2015
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) 30.10.2020
Strnad luční (Emberiza calandra) 14.06.2015
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 14.06.2015
Strnad viničný (Emberiza cia) I, HR, TR, NMK 10.06.2024
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) 14.06.2015
Strnad cvrčivý (Emberiza cirlus) HR, I, P, F, TR, NMK 10.06.2024
Strnad saharský (Emberiza sahari) MA 10.09.2023
Strnad černohlavý (Emberiza melanocephala) HR, TR, NMK 10.06.2024
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 14.06.2015