Tomáš Grim - WP Year list

Druh Poznámka Datum
Husa tundrová (Anser serrirostris) 20.1. Ostrožská Nová Ves 09.04.2021
Husa velká (Anser anser) 1.1. Pohořelice 09.04.2021
Husa běločelá (Anser albifrons) 1.1. Pohořelice 09.04.2021
Husa malá (Anser erythropus) 27.2. Volešek 09.04.2021
Labuť velká (Cygnus olor) 1.1. VDNM 09.04.2021
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 26.1. Chropyně 09.04.2021
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 31.1. Dasný 09.04.2021
Husice liščí (Tadorna tadorna) 26.1. Tovačov 09.04.2021
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 27.2. Zbudov 09.04.2021
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) 21.2. Zámecký park Lednice 09.04.2021
Kopřivka obecná (Anas strepera) 1.1. VDNM 09.04.2021
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 1.1. VDNM 09.04.2021
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 1.1. VDNM 09.04.2021
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 26.1. Záhlinice 09.04.2021
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 15.1. VDNM 09.04.2021
Čírka modrá (Anas querquedula) 31.3. Chomoutovské jezero 09.04.2021
Čírka obecná (Anas crecca) 13.1. VDNM 09.04.2021
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 20.1. Ostrožská Nová Ves 09.04.2021
Polák velký (Aythya ferina) 1.1. VDNM 09.04.2021
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 1.1. VDNM 09.04.2021
Polák kaholka (Aythya marila) 15.1. VDNM 09.04.2021
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 8.1. Tovačov 09.04.2021
Hohol severní (Bucephala clangula) 1.1. VDNM 09.04.2021
Morčák malý (Mergellus albellus) 1.1. VDNM 09.04.2021
Morčák velký (Mergus merganser) 1.1. VDNM 09.04.2021
Morčák prostřední (Mergus serrator) 15.1. VDNM 09.04.2021
Koroptev polní (Perdix perdix) 22.2. Načeratice 09.04.2021
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 1.1. Pohořelice 09.04.2021
Potáplice severní (Gavia arctica) 20.1. Ostrožská Nová Ves 09.04.2021
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 14.1. Přítluky 09.04.2021
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 15.1. VDNM 09.04.2021
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 1.1. VDNM 09.04.2021
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) 15.1. VDNM 09.04.2021
Čáp černý (Ciconia nigra) 9.4. Jizerské hory 09.04.2021
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 23.3. Hlubočky 09.04.2021
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 28.2. Nový vrbenský rybník 09.04.2021
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 1.1. VDNM 09.04.2021
Volavka bílá (Egretta alba) 1.1. VDNM 09.04.2021
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 1.1. VDNM 09.04.2021
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 8.1. Tovačov 09.04.2021
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 27.2. Zbudov 09.04.2021
Moták pochop (Circus aeruginosus) 31.3. Plané loučky 09.04.2021
Moták pilich (Circus cyaneus) 20.1. Krumvíř 09.04.2021
Luňák červený (Milvus milvus) 13.1. VDNM 09.04.2021
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 1.1. VDNM 09.04.2021
Káně rousná (Buteo lagopus) 18.1. Hlubočky 09.04.2021
Káně lesní (Buteo buteo) 1.1. Pohořelice 09.04.2021
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 1.1. VDNM 09.04.2021
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 20.1. Ostrožská Nová Ves 09.04.2021
Lyska černá (Fulica atra) 1.1. VDNM 09.04.2021
Jeřáb popelavý (Grus grus) 8.4. Kostěnice 09.04.2021
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 21.2. Horní Věstonice 09.04.2021
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 28.2. Dasný 09.04.2021
Kulík říční (Charadrius dubius) 5.4. Majetín 09.04.2021
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 12.3. Modřanská rokle 09.04.2021
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) 11.3. Slatina (Praha) 09.04.2021
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 5.4. Plané loučky 09.04.2021
Koliha velká (Numenius arquata) 5.4. Majetín 09.04.2021
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 26.1. Záhlinice 09.04.2021
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 5.4. Majetín 09.04.2021
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 1.1. VDNM 09.04.2021
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 26.3. Majetín 09.04.2021
Racek bouřní (Larus canus) 1.1. VDNM 09.04.2021
Racek mořský (Larus marinus) 1.1. VDNM 09.04.2021
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 8.1. Tovačov 09.04.2021
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 1.1. VDNM 09.04.2021
Racek středomořský (Larus michahellis) 1.1. VDNM 09.04.2021
Holub skalní/domácí (Columba livia) 1.1. VDNM 09.04.2021
Holub doupňák (Columba oenas) 14.1. Přítluky 09.04.2021
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 21.2. Zámecký park Lednice 09.04.2021
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 1.1. Pohořelice 09.04.2021
Výr velký (Bubo bubo) 18.2. Grygov 09.04.2021
Puštík obecný (Strix aluco) 26.1. Záhlinice 09.04.2021
Sýc rousný (Aegolius funereus) 8.4. Jizerské hory 09.04.2021
Kalous ušatý (Asio otus) 30.1. České Budějovice 09.04.2021
Kalous pustovka (Asio flammeus) 20.1. Krumvíř 09.04.2021
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 1.1. VDNM 09.04.2021
Dudek chocholatý (Upupa epops) 9.4. Jizerské hory 09.04.2021
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) 8.1. Tovačov 09.04.2021
Strakapoud malý (Dryobates minor) 1.1. Pálava 09.04.2021
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 1.1. Pálava 09.04.2021
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 1.1. Pálava 09.04.2021
Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos) 14.2. Beskydy 09.04.2021
Datel černý (Dryocopus  martius) 4.1. Hlubočky 09.04.2021
Žluna zelená (Picus viridis) 1.1. Pálava 09.04.2021
Žluna šedá (Picus canus) 14.1. Přítluky 09.04.2021
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 1.1. Pohořelice 09.04.2021
Raroh velký (Falco cherrug) 13.1. Šakvice 09.04.2021
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 31.1. Dasný 09.04.2021
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 14.1. Přítluky 09.04.2021
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 1.1. Pálava 09.04.2021
Straka obecná (Pica pica) 1.1. Pohořelice 09.04.2021
Kavka obecná (Coloeus monedula) 1.1. Pohořelice 09.04.2021
Havran polní (Corvus frugilegus) 1.1. Pohořelice 09.04.2021
Vrána černá (Corvus corone) 13.1. VDNM 09.04.2021
Vrána šedá (Corvus cornix) 1.1. Pohořelice 09.04.2021
Krkavec velký (Corvus corax) 8.1. Tovačov 09.04.2021
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 4.1. Hlubočky 09.04.2021
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 14.2. Beskydy 09.04.2021
Sýkora babka (Poecile palustris) 1.1. Pálava 09.04.2021
Sýkora lužní (Poecile montanus) 4.1. Hlubočky 09.04.2021
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 1.1. Pálava 09.04.2021
Sýkora koňadra (Parus major) 1.1. Brno (1. dinosauřík roku) 09.04.2021
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 31.3. Poděbrady (Olomouc) 09.04.2021
Skřivan polní (Alauda arvensis) 22.2. Hnízdo 09.04.2021
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 9.4. Jizerské hory 09.04.2021
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 1.1. VDNM 09.04.2021
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 12.3. Modřanská rokle 09.04.2021
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 31.3. Chomoutovské jezero 09.04.2021
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 12.3. Modřanská rokle 09.04.2021
Králíček obecný (Regulus regulus) 1.1. Pálava 09.04.2021
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 1.1. VDNM 09.04.2021
Brhlík lesní (Sitta europaea) 1.1. Pálava 09.04.2021
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 13.1. Pálava 09.04.2021
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 18.1. Hlubočky 09.04.2021
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 18.1. Hlubočky 09.04.2021
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 1.1. Pálava 09.04.2021
Kos černý (Turdus merula) 1.1. Pálava 09.04.2021
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 1.1. Pálava 09.04.2021
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 8.1. Olomouc 09.04.2021
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 14.1. Přítluky 09.04.2021
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 4.1. Hlubočky 09.04.2021
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 4.1. Hlubočky 09.04.2021
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 1.1. Pohořelice 09.04.2021
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 27.2. Nákří 09.04.2021
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 14.2. Beskydy 09.04.2021
Vrabec domácí (Passer domesticus) 4.1. Hlubočky 09.04.2021
Vrabec polní (Passer montanus) 8.1. Tovačov 09.04.2021
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 23.3. Hlubočky 09.04.2021
Konipas horský (Motacilla cinerea) 29.1. rybník Svět 09.04.2021
Konipas bílý (Motacilla alba) 21.2. Zámecký park Lednice 09.04.2021
Linduška luční (Anthus pratensis) 20.1. Ostrožská Nová Ves 09.04.2021
Linduška horská (Anthus spinoletta) 18.2. Majetín 09.04.2021
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 1.1. VDNM 09.04.2021
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) 30.1. Stará a Nová řeka 09.04.2021
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 4.1. Hlubočky 09.04.2021
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 1.1. Pálava 09.04.2021
Zvonek zelený (Chloris chloris) 1.1. VDNM 09.04.2021
Konopka obecná (Linaria cannabina) 1.1. VDNM 09.04.2021
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 14.1. Přítluky 09.04.2021
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 14.2. Beskydy 09.04.2021
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 1.1. VDNM 09.04.2021
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 23.3. Hlubočky 09.04.2021
Čížek lesní (Spinus spinus) 4.1. Hlubočky 09.04.2021
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 1.1. VDNM 09.04.2021
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 13.1. VDNM 09.04.2021