Jakub Hrdlička - WP Year list

Druh Poznámka Datum
Husa velká (Anser anser) 13.1. Most 14.01.2024
Labuť velká (Cygnus olor) 1.1. Všeň 01.01.2024
Kopřivka obecná (Mareca strepera) 6.1. Milada 07.01.2024
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 13.1. Most 14.01.2024
Polák velký (Aythya ferina) 6.1. Milada 07.01.2024
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Kajka mořská (Somateria mollissima) 13.1. Milada 14.01.2024
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 6.1. Milada 07.01.2024
Morčák malý (Mergellus albellus) 13.1. Most 14.01.2024
Morčák velký (Mergus merganser) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Holub skalní/domácí (Columba livia) 1.1. MB 01.01.2024
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 1.1. Kněžmost 01.01.2024
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 16.2.MB 20.02.2024
Lyska černá (Fulica atra) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 6.1. Milada 07.01.2024
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 6.1. Ústí 07.01.2024
Racek bouřní (Larus canus) 13.1. Most 14.01.2024
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 13.1. Most 14.01.2024
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 13.1. Most 14.01.2024
Racek středomořský (Larus michahellis) 13.1. Most 14.01.2024
Potáplice severní (Gavia arctica) 6.1. Milada 07.01.2024
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 1.1. Žabakor 01.01.2024
Volavka bílá (Ardea alba) 1.1. Ploukonice 01.01.2024
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 25.2. Chlum 26.02.2024
Káně lesní (Buteo buteo) 1.1. Kněžmost 01.01.2024
Kalous ušatý (Asio otus) 17.2. HS 20.02.2024
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Datel černý (Dryocopus  martius) 25.2. Chlum 26.02.2024
Žluna zelená (Picus viridis) 13.1. Koňojedy 14.01.2024
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 6.1. Milada 07.01.2024
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Straka obecná (Pica pica) 1.1. MB 01.01.2024
Kavka obecná (Coloeus monedula) 17.2. MB 20.02.2024
Havran polní (Corvus frugilegus) 6.1. Ústí 07.01.2024
Vrána černá (Corvus corone) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Krkavec velký (Corvus corax) 23.1. Postoloprty 20.02.2024
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 16.2. MB 20.02.2024
Sýkora babka (Poecile palustris) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Sýkora koňadra (Parus major) 1.1. MB 01.01.2024
Skřivan polní (Alauda arvensis) 17.2. Chlumín 20.02.2024
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 6.1. Milada 07.01.2024
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Brhlík lesní (Sitta europaea) 16.2.MB 20.02.2024
Kos černý (Turdus merula) 1.1. MB 01.01.2024
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 1.1. Násedlnice 01.01.2024
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 13.1. Most 14.01.2024
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 1.1 Příšovice 07.01.2024
Vrabec polní (Passer montanus) 1.1. HS 07.01.2024
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 18.1. Turnov 19.01.2024
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 18.1. Turnov 19.01.2024
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Zvonek zelený (Chloris chloris) 16.2. MB 20.02.2024
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 6.1. Milada 07.01.2024
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 1.1. Příšovice 01.01.2024