Robert Doležal - WP Year list

Druh Poznámka Datum
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) 1.1.2024 - Drnholec (BV, JM) 04.01.2024
Berneška bělolící (Branta leucopsis) 3.2.2024 - Pasohlávky (BO, JM) 03.02.2024
Husa velká (Anser anser) 04.01.2024
Husa tundrová (Anser serrirostris) 04.01.2024
Husa běločelá (Anser albifrons) 04.01.2024
Labuť velká (Cygnus olor) 04.01.2024
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 01.04.2024
Husice liščí (Tadorna tadorna) 06.04.2024
Kachnička mandarínská (Aix galericulata) 07.01.2024
Lžičák pestrý (Spatula clypeata) 20.01.2024
Kopřivka obecná (Mareca strepera) 04.01.2024
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) 05.01.2024
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 04.01.2024
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 06.04.2024
Čírka obecná (Anas crecca) 20.01.2024
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 01.04.2024
Polák velký (Aythya ferina) 04.01.2024
Polák malý (Aythya nyroca) 28.04.2024
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 04.01.2024
Polák kaholka (Aythya marila) 04.01.2024
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 28.01.2024
Hoholka lední (Clangula hyemalis) 28.1.2024 - 2 ex., Tovačov (PR, OL) 28.01.2024
Hohol severní (Bucephala clangula) 04.01.2024
Morčák malý (Mergellus albellus) 04.01.2024
Morčák velký (Mergus merganser) 04.01.2024
Morčák prostřední (Mergus serrator) 05.01.2024
Koroptev polní (Perdix perdix) 28.04.2024
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 04.01.2024
Křepelka polní (Coturnix coturnix) 05.05.2024
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) 12.05.2024
Rorýs obecný (Apus apus) 05.05.2024
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 28.04.2024
Holub skalní/domácí (Columba livia) 04.01.2024
Holub doupňák (Columba oenas) 14.01.2024
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 24.02.2024
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 28.04.2024
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 04.01.2024
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 06.04.2024
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 05.01.2024
Lyska černá (Fulica atra) 04.01.2024
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 25.02.2024
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 28.01.2024
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 04.01.2024
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) 1.4.2024 - Nový ryb., Mikulov (BV, JM) 01.04.2024
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 28.04.2024
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 28.04.2024
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 24.02.2024
Kulík říční (Charadrius dubius) 28.04.2024
Koliha malá (Numenius phaeopus) 19.05.2024
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 28.04.2024
Jespák šedý (Calidris temminckii) 28.04.2024
Jespák obecný (Calidris alpina) 19.05.2024
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 25.02.2024
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 28.04.2024
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 25.02.2024
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 08.05.2024
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 28.04.2024
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 28.04.2024
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 28.04.2024
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 04.01.2024
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 04.01.2024
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 28.04.2024
Racek bouřní (Larus canus) 05.01.2024
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 04.01.2024
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 19.05.2024
Rybák obecný (Sterna hirundo) 08.05.2024
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 08.05.2024
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucopterus) 19.05.2024
Rybák černý (Chlidonias niger) 08.05.2024
Čáp černý (Ciconia nigra) 30.03.2024
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 28.04.2024
Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus) 1.1.2024 - Pasohlávky (BO, JM) 04.01.2024
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 04.01.2024
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 02.06.2024
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 28.04.2024
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 04.01.2024
Volavka bílá (Ardea alba) 04.01.2024
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 01.04.2024
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 30.03.2024
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 09.06.2024
Orel královský (Aquila heliaca) 20.01.2024
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 04.01.2024
Moták pochop (Circus aeruginosus) 30.03.2024
Moták pilich (Circus cyaneus) 05.01.2024
Moták lužní (Circus pygargus) 19.05.2024
Luňák červený (Milvus milvus) 04.01.2024
Luňák hnědý (Milvus migrans) 28.04.2024
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 04.01.2024
Káně rousná (Buteo lagopus) 14.01.2024
Káně lesní (Buteo buteo) 04.01.2024
Výreček malý (Otus scops) 12.5.2024 - Popice (BV, JM) 12.05.2024
Kalous ušatý (Asio otus) 20.01.2024
Puštík obecný (Strix aluco) 15.02.2024
Dudek chocholatý (Upupa epops) 06.04.2024
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 30.03.2024
Vlha pestrá (Merops apiaster) 05.05.2024
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 12.05.2024
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) 12.01.2024
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 04.01.2024
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 05.01.2024
Datel černý (Dryocopus  martius) 07.01.2024
Žluna zelená (Picus viridis) 04.01.2024
Žluna šedá (Picus canus) 06.04.2024
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 04.01.2024
Ostříž lesní (Falco subbuteo) 05.05.2024
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 21.01.2024
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 04.01.2024
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 08.05.2024
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 05.05.2024
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 04.01.2024
Straka obecná (Pica pica) 04.01.2024
Kavka obecná (Coloeus monedula) 04.01.2024
Havran polní (Corvus frugilegus) 04.01.2024
Vrána černá (Corvus corone) 07.01.2024
Vrána šedá (Corvus cornix) 04.01.2024
Krkavec velký (Corvus corax) 12.01.2024
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 12.01.2024
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 12.01.2024
Sýkora babka (Poecile palustris) 12.01.2024
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 04.01.2024
Sýkora koňadra (Parus major) 04.01.2024
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 12.05.2024
Skřivan lesní (Lullula arborea) 24.02.2024
Skřivan polní (Alauda arvensis) 14.01.2024
Břehule říční (Riparia riparia) 28.04.2024
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 30.03.2024
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 28.04.2024
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 07.01.2024
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 30.04.2024
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 12.05.2024
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 30.03.2024
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 28.04.2024
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 28.04.2024
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 12.05.2024
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 19.05.2024
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 12.05.2024
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 28.04.2024
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 30.03.2024
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 12.05.2024
Pěnice vlašská (Curruca nisoria) 08.05.2024
Pěnice pokřovní (Curruca curruca) 06.04.2024
Pěnice hnědokřídlá (Curruca communis) 08.05.2024
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 17.04.2024
Králíček obecný (Regulus regulus) 04.01.2024
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 04.01.2024
Brhlík lesní (Sitta europaea) 04.01.2024
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 21.1.2024 - Moravský kras (BK, JM) 21.01.2024
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 12.01.2024
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 04.02.2024
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 15.02.2024
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 01.04.2024
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 12.01.2024
Kos černý (Turdus merula) 04.01.2024
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 04.01.2024
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 05.05.2024
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 20.01.2024
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 28.04.2024
Slavík modráček (Luscinia svecica) 01.04.2024
Lejsek malý (Ficedula parva) 30.04.2024
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 28.04.2024
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 25.02.2024
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 17.04.2024
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 28.04.2024
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 06.04.2024
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 12.05.2024
Vrabec polní (Passer montanus) 04.01.2024
Vrabec domácí (Passer domesticus) 14.01.2024
Konipas luční (Motacilla flava) 28.04.2024
Konipas horský (Motacilla cinerea) 05.01.2024
Konipas bílý (Motacilla alba) 25.02.2024
Linduška luční (Anthus pratensis) 14.01.2024
Linduška lesní (Anthus trivialis) 12.05.2024
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 07.01.2024
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 04.01.2024
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 05.01.2024
Hýl rudý (Erythrina erythrina) 09.06.2024
Zvonek zelený (Chloris chloris) 05.01.2024
Konopka obecná (Linaria cannabina) 04.01.2024
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 12.01.2024
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 04.01.2024
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 30.03.2024
Čížek lesní (Spinus spinus) 07.01.2024
Strnad luční (Emberiza calandra) 01.04.2024
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 04.01.2024
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 14.01.2024