Berneška velká (Branta canadensis) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Husa velká (Anser anser) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Husa tundrová (Anser serrirostris) |
16.3. Tovačov |
16.03.2024 |
Husa běločelá (Anser albifrons) |
16.3. Tovačov |
16.03.2024 |
Labuť velká (Cygnus olor) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Čírka modrá (Spatula querquedula) |
16.3. Tovačov |
16.03.2024 |
Kopřivka obecná (Mareca strepera) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) |
16.3. Tovačov |
16.03.2024 |
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Čírka obecná (Anas crecca) |
15.3. Majetín |
15.03.2024 |
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) |
16.3. Tovačov |
16.03.2024 |
Polák velký (Aythya ferina) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Polák chocholačka (Aythya fuligula) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Hohol severní (Bucephala clangula) |
16.3. Tovačov |
16.03.2024 |
Morčák velký (Mergus merganser) |
18.3. Ostrava |
18.03.2024 |
Koroptev polní (Perdix perdix) |
16.3. Grygov |
16.03.2024 |
Bažant obecný (Phasianus colchicus) |
15.3. Majetín |
15.03.2024 |
Holub skalní/domácí (Columba livia) |
1.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Holub doupňák (Columba oenas) |
15.3. Grygov |
15.03.2024 |
Holub hřivnáč (Columba palumbus) |
11.1. Londýn |
03.02.2024 |
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) |
1.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) |
15.3. Majetín |
16.03.2024 |
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Lyska černá (Fulica atra) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Jeřáb popelavý (Grus grus) |
19.1. Praha |
03.02.2024 |
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) |
20.1. Řím |
03.02.2024 |
Potápka roháč (Podiceps cristatus) |
15.3. Majetín |
15.03.2024 |
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) |
16.3. Záhlinické rybníky |
16.03.2024 |
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) |
15.3. Majetín |
15.03.2024 |
Jespák bojovný (Calidris pugnax) |
16.3. Grygov |
16.03.2024 |
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) |
16.3. Grygov |
16.03.2024 |
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) |
20.1. Řím |
03.02.2024 |
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) |
16.3. Grygov |
16.03.2024 |
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Racek bouřní (Larus canus) |
11.1. Londýn |
03.02.2024 |
Racek mořský (Larus marinus) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Racek stříbřitý (Larus argentatus) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) |
1.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Racek středomořský (Larus michahellis) |
20.1. Řím |
03.02.2024 |
Racek žlutonohý (Larus fuscus) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) |
11.1. Londýn |
03.02.2024 |
Volavka popelavá (Ardea cinerea) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Volavka bílá (Ardea alba) |
3.2. Břest |
03.02.2024 |
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) |
20.1. Řím |
03.02.2024 |
Orlovec říční (Pandion haliaetus) |
16.3. Záhlinické rybníky |
16.03.2024 |
Krahujec obecný (Accipiter nisus) |
31.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Luňák červený (Milvus milvus) |
16.3. Záhlinické rybníky |
16.03.2024 |
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) |
16.3. Tovačov |
16.03.2024 |
Káně rousná (Buteo lagopus) |
15.3. Majetín |
16.03.2024 |
Káně lesní (Buteo buteo) |
3.2. Břest |
03.02.2024 |
Sýček obecný (Athene noctua) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Kalous ušatý (Asio otus) |
18.3. Olomouc |
19.03.2024 |
Výr velký (Bubo bubo) |
16.3. Olomoucko |
16.03.2024 |
Puštík obecný (Strix aluco) |
22.1. Řím |
03.02.2024 |
Ledňáček říční (Alcedo atthis) |
22.1. Řím |
03.02.2024 |
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) |
6.2. Olomouc |
06.02.2024 |
Strakapoud malý (Dryobates minor) |
16.3. Křenovský rybník |
16.03.2024 |
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) |
1.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Strakapoud velký (Dendrocopos major) |
31.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Datel černý (Dryocopus martius) |
15.3. Grygov |
15.03.2024 |
Žluna zelená (Picus viridis) |
22.1. Řím |
03.02.2024 |
Žluna šedá (Picus canus) |
15.3. Grygov |
15.03.2024 |
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) |
13.1. Brno |
03.02.2024 |
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) |
11.1. Londýn |
03.02.2024 |
Mníšek šedý (Myiopsitta monachus) |
20.1. Řím |
03.02.2024 |
Alexandr malý (Psittacula krameri) |
11.1. Londýn |
03.02.2024 |
Sojka obecná (Garrulus glandarius) |
16.3. Grygov |
16.03.2024 |
Straka obecná (Pica pica) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Kavka obecná (Coloeus monedula) |
20.1. Řím |
03.02.2024 |
Havran polní (Corvus frugilegus) |
1.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Vrána černá (Corvus corone) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Vrána šedá (Corvus cornix) |
20.1. Řím |
03.02.2024 |
Krkavec velký (Corvus corax) |
15.3. Grygov |
15.03.2024 |
Sýkora uhelníček (Periparus ater) |
22.1. Řím |
03.02.2024 |
Sýkora babka (Poecile palustris) |
14.2. Olomouc |
15.03.2024 |
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) |
1.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Sýkora koňadra (Parus major) |
1.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) |
16.3. Záhlinické rybníky |
16.03.2024 |
Skřivan polní (Alauda arvensis) |
16.3. Grygov |
16.03.2024 |
Cetie jižní (Cettia cetti) |
22.1. Řím |
03.02.2024 |
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) |
1.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Budníček menší (Phylloscopus collybita) |
20.1. Řím |
03.02.2024 |
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) |
23.1. Řím |
03.02.2024 |
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) |
22.1. Řím |
03.02.2024 |
Králíček obecný (Regulus regulus) |
11.1. Londýn |
03.02.2024 |
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) |
11.1. Londýn |
03.02.2024 |
Brhlík lesní (Sitta europaea) |
24.1. Praha |
03.02.2024 |
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) |
16.3. Křenovský rybník |
16.03.2024 |
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) |
22.1. Řím |
03.02.2024 |
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Drozd brávník (Turdus viscivorus) |
15.3. Grygov |
15.03.2024 |
Kos černý (Turdus merula) |
1.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) |
15.3. Majetín |
15.03.2024 |
Červenka obecná (Erithacus rubecula) |
1.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) |
21.1. Řím |
03.02.2024 |
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) |
15.3. Majetín |
15.03.2024 |
Vrabec polní (Passer montanus) |
15.3. Grygov |
15.03.2024 |
Vrabec italský (Passer italiae) |
13.1. Fiumicino |
03.02.2024 |
Vrabec domácí (Passer domesticus) |
11.1. Londýn |
03.02.2024 |
Pěvuška modrá (Prunella modularis) |
11.1. Londýn |
03.02.2024 |
Konipas horský (Motacilla cinerea) |
20.1. Řím |
03.02.2024 |
Konipas bílý (Motacilla alba) |
11.1. Londýn |
03.02.2024 |
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) |
22.1. Řím |
03.02.2024 |
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) |
6.2. Olomouc |
06.02.2024 |
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) |
1.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Zvonek zelený (Chloris chloris) |
14.2. Olomouc |
15.03.2024 |
Konopka obecná (Linaria cannabina) |
16.3. Majetín |
16.03.2024 |
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) |
9.1. Londýn |
03.02.2024 |
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) |
20.1. Řím |
03.02.2024 |
Čížek lesní (Spinus spinus) |
31.1. Olomouc |
03.02.2024 |
Strnad obecný (Emberiza citrinella) |
15.3. Majetín |
15.03.2024 |
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) |
16.3. Tovačov |
16.03.2024 |