Berneška rudokrká (Branta ruficollis) |
7.2.2024, Nýřany, (PS) |
30.03.2024 |
Berneška velká (Branta canadensis) |
24.2.2024, Žižice, (KD) |
30.03.2024 |
Husa velká (Anser anser) |
7.2.2024, Nýřany, (PS) |
30.03.2024 |
Husa běločelá (Anser albifrons) |
7.2.2024, Nýřany, (PS) |
30.03.2024 |
Labuť velká (Cygnus olor) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) |
10.2.2024, Úherce, (PS) |
30.03.2024 |
Čírka modrá (Spatula querquedula) |
19.3.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Lžičák pestrý (Spatula clypeata) |
23.3.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Kopřivka obecná (Mareca strepera) |
14.2.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) |
4.1.2024, Kozolupy, (PS) |
07.01.2024 |
Ostralka štíhlá (Anas acuta) |
24.2.2024, Zálezlice, (ME) |
30.03.2024 |
Čírka obecná (Anas crecca) |
10.2.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Polák velký (Aythya ferina) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Polák chocholačka (Aythya fuligula) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Kajka mořská (Somateria mollissima) |
24.2.2024, j. Milada, (UL) |
30.03.2024 |
Turpan hnědý (Melanitta fusca) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Turpan černý (Melanitta nigra) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Hohol severní (Bucephala clangula) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Morčák velký (Mergus merganser) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Morčák prostřední (Mergus serrator) |
24.2.2024, j. Milada, (UL) |
30.03.2024 |
Koroptev polní (Perdix perdix) |
6.4.2024, Zbůch, (PS) |
08.04.2024 |
Bažant obecný (Phasianus colchicus) |
10.2.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Holub skalní/domácí (Columba livia) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Holub doupňák (Columba oenas) |
2.3.2024, Krchleby, (DO) |
30.03.2024 |
Holub hřivnáč (Columba palumbus) |
22.2.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) |
26.3.2024, Týnec, (PJ) |
30.03.2024 |
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) |
27.1.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Lyska černá (Fulica atra) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Jeřáb popelavý (Grus grus) |
14.2.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) |
20.2.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Potápka roháč (Podiceps cristatus) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) |
14.2.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) |
2.3.2024, Přehýšov, (PS) |
30.03.2024 |
Kulík říční (Charadrius dubius) |
23.3.2024, Přehýšov, (PS) |
30.03.2024 |
Jespák bojovný (Calidris pugnax) |
9.3.2024, Přehýšov, (PS) |
30.03.2024 |
Jespák obecný (Calidris alpina) |
9.3.2024, Úherce, (PS) |
30.03.2024 |
Sluka lesní (Scolopax rusticola) |
2.3.2024, Krchleby, (DO) |
30.03.2024 |
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) |
8.4.2024, Dolní Lukavice, (PJ) |
08.04.2024 |
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) |
14.2.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) |
23.3.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Vodouš bahenní (Tringa glareola) |
23.3.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Vodouš šedý (Tringa nebularia) |
6.4.2024, Přehýšov, (PS) |
08.04.2024 |
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Racek bouřní (Larus canus) |
24.2.2024, j. Milada, (UL) |
30.03.2024 |
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Potáplice severní (Gavia arctica) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Potáplice lední (Gavia immer) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Čáp bílý (Ciconia ciconia) |
19.2.2024, Dobřany, (PJ) |
30.03.2024 |
Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus) |
24.2.2024, Zálezlice, (ME) |
30.03.2024 |
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Volavka popelavá (Ardea cinerea) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Volavka bílá (Ardea alba) |
6.1.2024, Přeštice, (PJ) |
07.01.2024 |
Krahujec obecný (Accipiter nisus) |
23.1.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) |
1.1.2024, Čeminy, (PS) |
07.01.2024 |
Moták pochop (Circus aeruginosus) |
9.3.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Moták pilich (Circus cyaneus) |
19.2.2024, Chotěšov, (PJ) |
30.03.2024 |
Luňák červený (Milvus milvus) |
17.2.2024, Konstantinovy Lázně, (TC) |
30.03.2024 |
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Káně rousná (Buteo lagopus) |
9.3.2024, Přehýšov, (PS) |
30.03.2024 |
Káně lesní (Buteo buteo) |
1.1.2024, Čeminy, (PS) |
07.01.2024 |
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) |
2.3.2024, Krchleby, (DO) |
30.03.2024 |
Ledňáček říční (Alcedo atthis) |
27.1.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) |
27.1.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) |
29.3.2024, Praha, (PP Petřín) |
30.03.2024 |
Strakapoud velký (Dendrocopos major) |
1.1.2024, Toužim, (KV) |
07.01.2024 |
Datel černý (Dryocopus martius) |
27.1.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Žluna zelená (Picus viridis) |
4.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Žluna šedá (Picus canus) |
27.1.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) |
1.1.2024, Čeminy, (PS) |
07.01.2024 |
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) |
9.3.2024, Úherce, (PS) |
30.03.2024 |
Sojka obecná (Garrulus glandarius) |
1.1.2024, staré Sedlo, (SO) |
07.01.2024 |
Straka obecná (Pica pica) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Kavka obecná (Coloeus monedula) |
|
07.01.2024 |
Vrána černá (Corvus corone) |
10.2.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Vrána šedá (Corvus cornix) |
19.3.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Krkavec velký (Corvus corax) |
1.1.2024, Čeminy, (PS) |
07.01.2024 |
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) |
21.2.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Sýkora uhelníček (Periparus ater) |
7.2.2024, Míšov, (PJ) |
30.03.2024 |
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) |
19.2.2024, Příšov, (PS) |
30.03.2024 |
Sýkora babka (Poecile palustris) |
19.2.2024, Příšov, (PS) |
30.03.2024 |
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Sýkora koňadra (Parus major) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) |
6.4.2024, Zbůch, (PS) |
08.04.2024 |
Skřivan polní (Alauda arvensis) |
19.2.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) |
23.3.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Jiřička obecná (Delichon urbicum) |
6.4.2024, Ves Touškov, (PJ) |
08.04.2024 |
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Budníček menší (Phylloscopus collybita) |
24.2.2024, j. Milada, (UL) |
30.03.2024 |
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) |
6.4.2024, Zbůch, (PS) |
08.04.2024 |
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) |
6.4.2024, Zbůch, (PS) |
08.04.2024 |
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) |
30.3.2024, Příšov, (PS) |
08.04.2024 |
Králíček obecný (Regulus regulus) |
17.2.2024, Konstantinovy Lázně, (TC) |
30.03.2024 |
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) |
19.1.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Brhlík lesní (Sitta europaea) |
20.1.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) |
19.2.2024, Příšov, (PS) |
30.03.2024 |
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) |
28.3.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) |
2.2.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) |
13.3.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Drozd brávník (Turdus viscivorus) |
17.2.2024, Konstantinovy Lázně, (TC) |
30.03.2024 |
Kos černý (Turdus merula) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) |
1.1.2024, Toužim, (KV) |
07.01.2024 |
Kos horský (Turdus torquatus) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Červenka obecná (Erithacus rubecula) |
20.1.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) |
8.4.2024, Přeštice, (PJ) |
08.04.2024 |
Slavík modráček (Luscinia svecica) |
6.4.2024, Zbůch, (PS) |
08.04.2024 |
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) |
21.3.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) |
19.3.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) |
6.4.2024, Zbůch, (PS) |
08.04.2024 |
Skorec vodní (Cinclus cinclus) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Vrabec polní (Passer montanus) |
1.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Vrabec domácí (Passer domesticus) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Pěvuška modrá (Prunella modularis) |
28.3.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Konipas horský (Motacilla cinerea) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Konipas bílý (Motacilla alba) |
24.2.2024, j. Milada, (UL) |
30.03.2024 |
Linduška luční (Anthus pratensis) |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
07.01.2024 |
Linduška horská (Anthus spinoletta) |
24.2.2024, j. Milada, (UL) |
30.03.2024 |
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) |
20.1.2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Zvonek zelený (Chloris chloris) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Konopka obecná (Linaria cannabina) |
29.3.2024, Vrbice, (NB) |
30.03.2024 |
Křivka obecná (Loxia curvirostra) |
2.3.2024, Krchleby, (DO) |
30.03.2024 |
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) |
29.3.2024, Vrbice, (NB) |
30.03.2024 |
Čížek lesní (Spinus spinus) |
6.1.2024, Plzeň, (PM) |
07.01.2024 |
Strnad obecný (Emberiza citrinella) |
2.2,2024, Plzeň, (PM) |
30.03.2024 |
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) |
9.3.2024, Líně, (PS) |
30.03.2024 |