Robert Doležal
Robert Doležal (RD) - zakladatel, provozovatel webu www.klub300.cz, administrátor

Bydliště: Brno

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zájmy: birdwatching, tvorba webu www.birdwatcher.cz, fotografování

Terénní ornitologii nebo spíše birdwatchingu se věnuji od roku 1983 s přestávkou v letech 1996-2002. Přestávku jsem vyplnil cestováním a doteď mě mrzí, že jsem na ornitologii tou dobou zcela rezignoval. Během těch potulek po Indii nebo USA jsem mohl pozorovat ledacos zajímavého. Znovu jsem se k ní vrátil až koncem roku 2003. Teprve od tohoto data se dá mluvit o plnohodnotném birdwatchingu, který provází nákup lepší pozorovací techniky, fotografického vybavení a několik kratších cest do zahraničí zaměřených vyloženě na ptáky.

Od února 2006 provozuji vlastní webové stránky zaměřené na propagaci birdwatchingu u nás – www.birdwatcher.cz. V květnu 2008 jsem vyhlásil soutěž v počtu druhů ptáků pozorovaných na území ČR pod názvem Czech BirdList Contest (CBC). Právě této soutěži jsou věnovány nové stránky www.klub300.cz


 
Jiří Hlaváč (JH) - současný hlavní programátor a administrátor

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


P1010362
Pavel Otoupalík (PO) - bývalý hlavní programátor, administrátor

Bydliště: Troubsko

Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zájmy: sport, technika

S programováním počítačových aplikací jsem se setkal poprvé již na základní škole. A jelikož mě technika a počítače vždy bavily, vystudoval jsem nejdříve střední odbornou školu zaměřenou na informační technologie. Později v roce 2010 jsem úspěšně dokončil studium na FEKT VUT v Brně, obor telekomunikační a informační technika. Ihned po ukončení studia jsem nastoupil jako zaměstnanec do firmy Sophis a.s., která se zabývá vývojem webových informačních systému, a jsem zde zaměstnán až do dnes. Mezi technologie a programovací jazyky, které ovládám a v praxi používám patří zejména ASP.NET, C#, T-SQL a JavaScript(jQeury).

Na jaře roku 2012 mě Robert Doležal oslovil, jestli bych mu nemohl pomoct s tvorbou webových stránek založených na redakčním systému Joomla. I když jsem doposud neměl s redakčním systémem žádné zkušenosti, rozhodl jsem se spolupráci přijmout. Web co nyní vidíte je výsledkem této práce.