Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
27.2.2024 Tomáš Kedzior Husa malá (Anser erythropus)
27.2.2024 Tomáš Kedzior Berneška tmavá (Branta bernicla)
26.2.2024 Janetta a Pavel Hastíkovi Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)
25.2.2024 Matouš Vlček Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos)
25.2.2024 Matouš Vlček Berneška tmavá (Branta bernicla)
25.2.2024 Luděk Kubát Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus)
24.2.2024 Daniel Benák Husa malá (Anser erythropus)
21.2.2024 Matouš Vlček Raroh velký (Falco cherrug)
14.2.2024 Milan Janoušek Husa malá (Anser erythropus)
14.2.2024 Libor Schröpfer Racek mořský (Larus marinus)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
25.2.2024 Matouš Vlček Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos)
24.2.2024 Daniel Benák Husa malá (Anser erythropus)
24.2.2024 Jan Ebr Ibis posvátný (Threskiornis aethiopicus)
21.2.2024 Matouš Vlček Raroh velký (Falco cherrug)
17.2.2024 Vlastimil Dobeš Rorýs jednobarvý (Apus unicolor)
17.2.2024 Vlastimil Dobeš Drop hřívnatý (Chlamydotis undulata)
17.2.2024 Vlastimil Dobeš Hrdlička chechtavá (Streptopelia riseogrisea)
17.2.2024 Vlastimil Dobeš Sýkora modrá (Cyanistes teneriffae)
17.2.2024 Vlastimil Dobeš Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus)
17.2.2024 Vlastimil Dobeš Bramborníček kanárský (Saxicola dacotiae)
ČR Year List - 2024
Datum Pozorovatel Druh
27.2.2024 Jiří Lehký Holub hřivnáč (Columba palumbus)
27.2.2024 Jiří Lehký Skřivan polní (Alauda arvensis)
27.2.2024 Jiří Lehký Zvonek zelený (Chloris chloris)
27.2.2024 Tomáš Kedzior Berneška tmavá (Branta bernicla)
27.2.2024 Tomáš Kedzior Husa malá (Anser erythropus)
27.2.2024 Tomáš Kedzior Labuť zpěvná (Cygnus cygnus)
27.2.2024 Tomáš Kedzior Polák malý (Aythya nyroca)
27.2.2024 Tomáš Kedzior Luňák červený (Milvus milvus)
27.2.2024 Janetta a Pavel Hastíkovi Drozd zpěvný (Turdus philomelos)
27.2.2024 Zdeněk Abrahámek Drozd zpěvný (Turdus philomelos)
WP Year List - 2024
Datum Pozorovatel Druh
27.2.2024 Jiří Lehký Holub hřivnáč (Columba palumbus)
27.2.2024 Jiří Lehký Skřivan polní (Alauda arvensis)
27.2.2024 Jiří Lehký Zvonek zelený (Chloris chloris)
27.2.2024 Janetta a Pavel Hastíkovi Drozd zpěvný (Turdus philomelos)
26.2.2024 Robert Javorský Kachnička mandarínská (Aix galericulata)
26.2.2024 Robert Javorský Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus)
26.2.2024 Robert Javorský Skřivan lesní (Lullula arborea)
26.2.2024 Robert Javorský Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus)
26.2.2024 Janetta a Pavel Hastíkovi Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina)
26.2.2024 Janetta a Pavel Hastíkovi Koroptev polní (Perdix perdix)