Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
13.8.2018 Daniel Benák Datlík tříprstý (Picoides tridactylus)
13.8.2018 Vladimír Toman Bukáček malý (Ixobrychus minutus)
13.8.2018 Vladimír Toman Racek malý (Hydrocoloeus minutus)
13.8.2018 Vladimír Toman Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)
13.8.2018 Vladimír Toman Strnad zahradní (Emberiza hortulana)
13.8.2018 Vladimír Toman Husa tundrová (Anser serrirostris)
13.8.2018 Radek Holiš Kolpík bílý (Platalea leucorodia)
11.8.2018 Jiří Rubeš Linduška úhorní (Anthus campestris)
11.8.2018 Jaromír Beran Chřástal malý (Porzana parva)
9.8.2018 Jaromír Beran Kolpík bílý (Platalea leucorodia)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
13.8.2018 Daniel Benák Datlík tříprstý (Picoides tridactylus)
8.8.2018 Jarmila Kačírková Husa tundrová (Anser serrirostris)
3.8.2018 Jaroslav Zeman Husa tundrová (Anser serrirostris)
1.8.2018 Jan Ebr Bulbul bělouchý (Pycnonotus leucotis)
1.8.2018 Jan Ebr Timálie afghánská (Turdoides huttoni)
30.7.2018 Ivana Ebrová Bulbul bělouchý (Pycnonotus leucotis)
30.7.2018 Ivana Ebrová Timálie afghánská (Turdoides huttoni)
28.7.2018 Libor Schröpfer Chřástal malý (Porzana parva)
27.7.2018 Daniel Benák Žluna iberská (Picus sharpei)
27.7.2018 Jenda Havránek Křepel virginský (Colinus virginianus)
ČR Year List - 2018
Datum Pozorovatel Druh
14.8.2018 Pavel Albert Křivka obecná (Loxia curvirostra)
14.8.2018 Pavel Albert Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia)
14.8.2018 Pavel Albert Křepelka polní (Coturnix coturnix)
14.8.2018 Pavel Albert Jestřáb lesní (Accipiter gentilis)
14.8.2018 Pavel Albert Sokol stěhovavý (Falco peregrinus)
14.8.2018 Pavel Albert Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes)
14.8.2018 Pavel Albert Pěnice pokřovní (Sylvia curruca)
14.8.2018 Dušan Řezáč Slavík tmavý (Luscinia luscinia)
13.8.2018 Daniel Benák Datlík tříprstý (Picoides tridactylus)
13.8.2018 Radek Holiš Kolpík bílý (Platalea leucorodia)
WP Year List - 2018
Datum Pozorovatel Druh
14.8.2018 Radek Holiš Kormorán chocholatý (Phalacrocorax aristotelis)
14.8.2018 Radek Holiš Racek středomořský (Larus michahellis)
14.8.2018 Radek Holiš Výr velký (Bubo bubo)
14.8.2018 Radek Holiš Sýček obecný (Athene noctua)
14.8.2018 Radek Holiš Rorýs velký (Apus melba)
14.8.2018 Radek Holiš Datlík tříprstý (Picoides tridactylus)
14.8.2018 Radek Holiš Pěnice bělohrdlá (Sylvia melanocephala)
14.8.2018 Radek Holiš Strnad cvrčivý (Emberiza cirlus)
13.8.2018 Daniel Benák Datlík tříprstý (Picoides tridactylus)
13.8.2018 Radek Holiš Kolpík bílý (Platalea leucorodia)