Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
2.12.2020 Tomáš Grim Berneška tmavá (Branta bernicla)
30.11.2020 Vladimír Duda Morčák prostřední (Mergus serrator)
30.11.2020 Vladimír Duda Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia)
30.11.2020 Vladimír Duda Potáplice malá (Gavia stellata)
30.11.2020 Vladimír Duda Chřástal malý (Porzana parva)
30.11.2020 Vladimír Duda Břehouš rudý (Limosa lapponica)
30.11.2020 Vladimír Duda Racek malý (Hydrocoloeus minutus)
30.11.2020 Vladimír Duda Konipas citronový (Motacilla citreola)
30.11.2020 Vladimír Duda Linduška rudokrká (Anthus cervinus)
30.11.2020 Vladimír Duda Vodouš žlutonohý (Tringa flavipes)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
2.12.2020 Ondřej Kauzál Husice liščí (Tadorna tadorna)
30.11.2020 Vladimír Duda Jespák skvrnitý (Calidris melanotos)
30.11.2020 Vladimír Duda Rákosník plavý (Acrocephalus agricola)
30.11.2020 Jan Hajzler Husa tundrová (Anser serrirostris)
30.11.2020 Jan Hajzler Morčák malý (Mergellus albellus)
30.11.2020 Jan Hajzler Potáplice severní (Gavia arctica)
30.11.2020 Jan Hajzler Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)
30.11.2020 Jan Hajzler Zedníček skalní (Tichodroma muraria)
30.11.2020 Radek Potopalský Morčák prostřední (Mergus serrator)
28.11.2020 Lukáš Brezniak Husa tundrová (Anser serrirostris)
ČR Year List - 2020
Datum Pozorovatel Druh
2.12.2020 Pavel Brandl Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
2.12.2020 Tomáš Grim Berneška tmavá (Branta bernicla)
2.12.2020 Jiří Šírek Kormorán malý (Microcarbo pygmeus)
1.12.2020 Pavel Albert Moták pilich (Circus cyaneus)
1.12.2020 Jáchym Tesařík Datlík tříprstý (Picoides tridactylus)
30.11.2020 Jan Hajzler Potáplice severní (Gavia arctica)
29.11.2020 Jiří Mach Zedníček skalní (Tichodroma muraria)
29.11.2020 Jan Hajzler Husa tundrová (Anser serrirostris)
29.11.2020 Jan Hajzler Morčák malý (Mergellus albellus)
29.11.2020 Jan Hajzler Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)
WP Year List - 2020
Datum Pozorovatel Druh
3.12.2020 Jáchym Tesařík Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus)
3.12.2020 Jáchym Tesařík Cistovník rákosníkový (Cisticola juncidis)
2.12.2020 Jáchym Tesařík Orebice horská (Alectoris graeca)
2.12.2020 Jáchym Tesařík Kormorán chocholatý (Phalacrocorax aristotelis)
2.12.2020 Jáchym Tesařík Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus)
2.12.2020 Jáchym Tesařík Orel skalní (Aquila chrysaetos)
2.12.2020 Jáchym Tesařík Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus)
2.12.2020 Jáchym Tesařík Výreček malý (Otus scops)
2.12.2020 Jáchym Tesařík Rorýs velký (Apus melba)
2.12.2020 Jáchym Tesařík Rorýs šedohnědý (Apus pallidus)