Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos) |
Matouš Vlček |
25.2.2024 Strašovský rybník (PA) |
|
Jan Grünwald |
|
|
Patrik Spáčil |
26.2. Strašov |
Husa malá (Anser erythropus) |
Matouš Vlček |
7.1.2024 Pole u Koclířova(JI) |
|
Eliška Malcová |
4. 2. 2024 - Pasohlávky |
|
Jiří Mach |
10. 2., Ředický rybník (PU) |
|
Libor Goláň |
16.2. Újezdský rybník (Pardubice) |
|
Jiří Tesařík |
17. 2. Malý Volešek |
|
Jáchym Tesařík |
17.2. Pištín |
|
Daniel Benák |
24. 2., HŘE |
|
Tomáš Kedzior |
26.2.2024 Horní Ředice |
|
Karel Šimeček |
27.2. - Svatobořice-Mistřín (HO) |
|
Patrik Spáčil |
|
|
Jan Grünwald |
|
|
Pavel Albert |
12.3. Dasný (CB) |
|
Milan Janoušek |
|
Hvízdák americký (Mareca americana) |
Patrik Spáčil |
2.6. Choryňe |
Kachnice kaštanová (Oxyura jamaicensis) |
Janetta a Pavel Hastíkovi |
Kotvice, 5.7.2024 |
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) |
Štěpán Vidner |
Lítožnice 8.6.2024 |
|
Matouš Vlček |
8.6.24 Lítožnický rybník |
|
Patrik Spáčil |
9.6. Praha, Litožnice |
Racek mořský (Larus marinus) |
Marek Přidal |
Most, 1.1.2024 |
|
Emil Janeček |
9.1.24 VN Modlany |
|
Jiří Tesařík |
22. 1. Milada |
|
Patrik Spáčil |
|
|
Libor Schröpfer |
14. 2. jezero Most (MO) |
Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea) |
Eliška Malcová |
|
|
Štěpán Vidner |
Žehuňský rybník 4.5.2024 |
Chaluha příživná (Stercorarius parasiticus) |
Emil Janeček |
12.6.24 jezero Most |
Potáplice lední (Gavia immer) |
Michal Javůrek |
1.1.2024, j. Medard, (SO) |
|
Emil Janeček |
2.3.24 jezero Medard |
|
Matouš Vlček |
25.3.2024 Jezero Medard (KV) |
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) |
Matouš Vlček |
7.4.2024 Hrabanovská Černava(ST) |
|
Patrik Spáčil |
|
|
Zdeněk Abrahámek |
13.4.2024 Olomoucký kraj (OC,OLK) |
|
Josef Chytil |
|
|
Marek Přidal |
Horka nad Moravou, 11.4.2024 |
|
Tomáš Kedzior |
13.4.2024, Skrbeň |
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) |
Lumír Pilch |
24.4.2024 Dolní Benešov r.Nezmar |
|
Patrik Spáčil |
25.4. Dolní Benešov |
|
Janetta a Pavel Hastíkovi |
Dolní Benešov, 24.4.2024 |
|
Marek Přidal |
Nezmar, 26.4.2024 |
|
Daniel Benák |
27. 4., Nezmar |
|
Eliška Malcová |
|
|
Zbyněk Chromek |
24.04. Sev. Morava |
|
Libor Goláň |
Dolní Benešov 28.4. |
|
Pavel Shromáždil |
1.5. - Dolní Bartošovický rybník, Bartošovice (NJ,MOK) |
|
Tomáš Kedzior |
1.5.2024, Bartošovické rybníky |
Rákosník pokřovní (Acrocephalus dumetorum) |
Patrik Spáčil |
22.7. Bartošovice |