Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
15.7.2018 Pavel Albert Chřástal kropenatý (Porzana porzana)
15.7.2018 Jiří Rubeš Sluka lesní (Scolopax rusticola)
15.7.2018 Jiří Rubeš Rybák obecný (Sterna hirundo)
15.7.2018 Jiří Rubeš Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum)
14.7.2018 Jan Grünwald Chřástal polní (Crex crex)
14.7.2018 Libor Schröpfer Budníček iberský (Phylloscopus ibericus)
12.7.2018 Vlastimil Dobeš Orel skalní (Aquila chrysaetos)
11.7.2018 Jan Grünwald Labuť zpěvná (Cygnus cygnus)
11.7.2018 Jan Grünwald Husice rezavá (Tadorna ferruginea)
11.7.2018 Jan Grünwald Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
16.7.2018 Tomáš Grim Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis)
14.7.2018 Jan Grünwald Chřástal polní (Crex crex)
14.7.2018 Libor Schröpfer Budníček iberský (Phylloscopus ibericus)
11.7.2018 Jan Grünwald Labuť zpěvná (Cygnus cygnus)
11.7.2018 Jan Grünwald Husice rezavá (Tadorna ferruginea)
11.7.2018 Jan Grünwald Rybák bahenní (Chlidonias hybrida)
11.7.2018 Jan Grünwald Budníček iberský (Phylloscopus ibericus)
10.7.2018 Vlastimil Dobeš Pěvuška podhorní (Prunella collaris)
3.7.2018 Miroslav Jelínek Čejka trnitá (Vanellus spinosus)
3.7.2018 Martin Šerek Tetřívek kavkazský (Tetrao mlokosiewiczi)
ČR Year List - 2018
Datum Pozorovatel Druh
17.7.2018 Dušan Řezáč Chřástal vodní (Rallus aquaticus)
17.7.2018 Dušan Řezáč Budníček iberský (Phylloscopus ibericus)
17.7.2018 Jiří Rubeš Labuť zpěvná (Cygnus cygnus)
16.7.2018 Jiří Rubeš Vodouš bahenní (Tringa glareola)
15.7.2018 Pavel Albert Datlík tříprstý (Picoides tridactylus)
15.7.2018 Pavel Albert Chřástal kropenatý (Porzana porzana)
15.7.2018 Pavel Albert Koliha velká (Numenius arquata)
15.7.2018 Pavel Albert Ledňáček říční (Alcedo atthis)
15.7.2018 Pavel Albert Linduška lesní (Anthus trivialis)
14.7.2018 Jan Grünwald Chřástal polní (Crex crex)
WP Year List - 2018
Datum Pozorovatel Druh
17.7.2018 Dušan Řezáč Chřástal vodní (Rallus aquaticus)
17.7.2018 Dušan Řezáč Budníček iberský (Phylloscopus ibericus)
17.7.2018 Jiří Rubeš Labuť zpěvná (Cygnus cygnus)
17.7.2018 Radek Holiš Buřňák šedý (Calonectris diomedea)
17.7.2018 Radek Holiš Kormorán chocholatý (Phalacrocorax aristotelis)
17.7.2018 Radek Holiš Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus)
17.7.2018 Radek Holiš Racek středomořský (Larus michahellis)
17.7.2018 Radek Holiš Výr velký (Bubo bubo)
17.7.2018 Radek Holiš Sýček obecný (Athene noctua)
17.7.2018 Radek Holiš Rorýs velký (Apus melba)