Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
12.11.2018 Vlastimil Dobeš Husa malá (Anser erythropus)
11.11.2018 Tomáš Grim Husa tundrová (Anser serrirostris)
11.11.2018 Tomáš Grim Labuť malá (Cygnus columbianus)
10.11.2018 Jáchym Tesařík Labuť malá (Cygnus columbianus)
9.11.2018 Radek Holiš Labuť malá (Cygnus columbianus)
7.11.2018 Jan Grünwald Labuť malá (Cygnus columbianus)
7.11.2018 Jiří Rubeš Labuť malá (Cygnus columbianus)
7.11.2018 Jiří Rubeš Jespák skvrnitý (Calidris melanotos)
7.11.2018 Jiří Rubeš Výr velký (Bubo bubo)
7.11.2018 Jiří Rubeš Drozd cvrčala (Turdus iliacus)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
12.11.2018 Petr Suvorov Brhlík dlouhozobý (Sitta tephronota)
12.11.2018 Vlastimil Dobeš Husa malá (Anser erythropus)
11.11.2018 Tomáš Grim Labuť malá (Cygnus columbianus)
10.11.2018 Jáchym Tesařík Labuť malá (Cygnus columbianus)
9.11.2018 Michal Šindel Straka severoafrická (Pica mauritanica)
9.11.2018 Lubomír Doupal Straka severoafrická (Pica mauritanica)
9.11.2018 Jan Ebr Straka severoafrická (Pica mauritanica)
9.11.2018 Radek Holiš Labuť malá (Cygnus columbianus)
9.11.2018 Robert Doležal Straka severoafrická (Pica mauritanica)
7.11.2018 Jan Grünwald Labuť malá (Cygnus columbianus)
ČR Year List - 2018
Datum Pozorovatel Druh
17.11.2018 Daniel Benák Husa tundrová (Anser serrirostris)
17.11.2018 Daniel Benák Luňák červený (Milvus milvus)
14.11.2018 Pavel Brandl Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia)
12.11.2018 Aleš Marek Kachnička mandarinská (Aix galericulata)
12.11.2018 Jiří Šafránek Labuť malá (Cygnus columbianus)
12.11.2018 Vlastimil Dobeš Husa malá (Anser erythropus)
11.11.2018 Martin Lazarovič Husa tundrová (Anser serrirostris)
11.11.2018 Martin Lazarovič Husice nilská (Alopochen aegyptiaca)
11.11.2018 Martin Lazarovič Čírka obecná (Anas crecca)
11.11.2018 Martin Lazarovič Hohol severní (Bucephala clangula)
WP Year List - 2018
Datum Pozorovatel Druh
17.11.2018 Daniel Benák Husa tundrová (Anser serrirostris)
12.11.2018 Aleš Marek Kachnička mandarinská (Aix galericulata)
12.11.2018 Jiří Šafránek Labuť malá (Cygnus columbianus)
12.11.2018 Jiří Šafránek Pěvuška podhorní (Prunella collaris)
12.11.2018 Jiří Šafránek Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla)
12.11.2018 Jarmila Kačírková Labuť malá (Cygnus columbianus)
12.11.2018 Jarmila Kačírková Kachnička mandarinská (Aix galericulata)
12.11.2018 Jarmila Kačírková Potáplice severní (Gavia arctica)
12.11.2018 Vlastimil Dobeš Husa malá (Anser erythropus)
11.11.2018 Jaroslav Zeman Potápka žlutorohá (Podiceps auritus)