Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
29.5.2020 Radek Potopalský Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris)
29.5.2020 Jaroslav Zeman Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea)
28.5.2020 Zdeněk Abrahámek Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea)
27.5.2020 Tomáš Grim Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus)
27.5.2020 Tomáš Grim Kamenáček pestrý (Arenaria interpres)
27.5.2020 Tomáš Grim Rybák malý (Sternula albifrons)
27.5.2020 Radek Potopalský Hýl rudý (Erythrina erythrina)
27.5.2020 Evžen Petřík Husice rezavá (Tadorna ferruginea)
27.5.2020 Evžen Petřík Výreček malý (Otus scops)
26.5.2020 Martin Ouška Rorýs obecný (Apus apus)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
29.5.2020 Radek Potopalský Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris)
29.5.2020 Jaroslav Zeman Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea)
27.5.2020 Radek Potopalský Hýl rudý (Erythrina erythrina)
27.5.2020 Evžen Petřík Výreček malý (Otus scops)
26.5.2020 Martin Ouška Rorýs obecný (Apus apus)
26.5.2020 Martin Ouška Kukačka obecná (Cuculus canorus)
26.5.2020 Zdeněk Souček Rybák malý (Sternula albifrons)
26.5.2020 Filip Petřík Hýl rudý (Erythrina erythrina)
26.5.2020 Filip Petřík Strnad zahradní (Emberiza hortulana)
24.5.2020 Radek Potopalský Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina)
ČR Year List - 2020
Datum Pozorovatel Druh
29.5.2020 Evžen Petřík Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina)
29.5.2020 Evžen Petřík Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla)
29.5.2020 Evžen Petřík Lejsek malý (Ficedula parva)
29.5.2020 Jaroslav Zeman Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea)
28.5.2020 Jiří Lehký Křepelka polní (Coturnix coturnix)
28.5.2020 Jiří Lehký Potápka černokrká (Podiceps nigricollis)
28.5.2020 Jiří Lehký Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax)
28.5.2020 Jiří Lehký Orel skalní (Aquila chrysaetos)
28.5.2020 Jiří Lehký Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus)
28.5.2020 Jiří Lehký Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris)
WP Year List - 2020
Datum Pozorovatel Druh
29.5.2020 Jaroslav Zeman Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea)
28.5.2020 Pavel Shromáždil Labuť zpěvná (Cygnus cygnus)
28.5.2020 Pavel Shromáždil Husice rezavá (Tadorna ferruginea)
28.5.2020 Pavel Shromáždil Čírka modrokřídlá (Anas discors)
28.5.2020 Pavel Shromáždil Kolpík bílý (Platalea leucorodia)
28.5.2020 Pavel Shromáždil Luňák červený (Milvus milvus)
28.5.2020 Pavel Shromáždil Kulík bledý (Pluvialis squatarola)
28.5.2020 Pavel Shromáždil Racek malý (Hydrocoloeus minutus)
28.5.2020 Pavel Shromáždil Ostříž lesní (Falco subbuteo)
28.5.2020 Pavel Shromáždil Žluva hajní (Oriolus oriolus)