Martin Ouška - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Husa polní (Anser fabalis) 24.11.2019
Husa velká (Anser anser) 21.10.2019
Husa běločelá (Anser albifrons) 24.11.2019
Berneška velká (Branta canadensis) 14.03.2020
Berneška tmavá (Branta bernicla) 23.05.2020
Berneška bělolící (Branta leucopsis) 23.05.2020
Labuť velká (Cygnus olor) 21.10.2019
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 07.02.2020
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 21.10.2019
Husice liščí (Tadorna tadorna) 30.11.2019
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 07.07.2020
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) 28.01.2020
Kopřivka obecná (Anas strepera) 21.10.2019
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 24.11.2019
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 21.10.2019
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 24.11.2019
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 23.05.2020
Čírka modrá (Anas querquedula) 23.05.2020
Čírka obecná (Anas crecca) 28.01.2020
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 23.05.2020
Polák velký (Aythya ferina) 21.10.2019
Polák malý (Aythya nyroca) 23.05.2020
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 21.10.2019
Polák kaholka (Aythya marila) 02.02.2020
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 30.11.2019
Turpan černý (Melanitta nigra) 18.12.2019
Hohol severní (Bucephala clangula) 30.11.2019
Morčák velký (Mergus merganser) 21.10.2019
Tetřívek obecný (Tetrao tetrix) 26.11.2019
Koroptev polní (Perdix perdix) 07.07.2020
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 24.11.2019
Potáplice malá (Gavia stellata) 26.11.2019
Potáplice severní (Gavia arctica) 26.11.2019
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 26.11.2019
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 18.12.2019
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 21.10.2019
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 26.11.2019
Čáp černý (Ciconia nigra) 23.05.2020
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 28.01.2020
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 07.07.2020
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 07.07.2020
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 21.10.2019
Volavka bílá (Egretta alba) 21.10.2019
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 07.07.2020
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 21.10.2019
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 21.10.2019
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 29.01.2020
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 15.02.2020
Moták pochop (Circus aeruginosus) 23.05.2020
Moták pilich (Circus cyaneus) 25.02.2020
Moták lužní (Circus pygargus) 07.07.2020
Luňák červený (Milvus milvus) 15.02.2020
Luňák hnědý (Milvus migrans) 07.07.2020
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 18.12.2019
Káně rousná (Buteo lagopus) 25.02.2020
Káně lesní (Buteo buteo) 21.10.2019
Chřástal malý (Porzana parva) 23.05.2020
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 18.12.2019
Lyska černá (Fulica atra) 24.11.2019
Jeřáb popelavý (Grus grus) 24.11.2019
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 23.05.2020
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 07.07.2020
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 25.02.2020
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 25.02.2020
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 24.11.2019
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 21.10.2019
Kulík říční (Charadrius dubius) 23.05.2020
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) 23.05.2020
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 23.05.2020
Koliha malá (Numenius phaeopus) 23.05.2020
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 23.05.2020
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 23.05.2020
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 22.10.2019
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 23.05.2020
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 23.05.2020
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 23.05.2020
Jespák obecný (Calidris alpina) 21.10.2019
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 23.05.2020
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 22.10.2019
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 23.05.2020
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 07.07.2020
Racek bouřní (Larus canus) 29.01.2020
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 02.02.2020
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 30.11.2019
Racek středomořský (Larus michahellis) 26.11.2019
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 29.01.2020
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 07.07.2020
Rybák obecný (Sterna hirundo) 07.07.2020
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 07.07.2020
Rybák černý (Chlidonias niger) 23.05.2020
Holub skalní/domácí (Columba livia) 20.12.2019
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 14.03.2020
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 23.05.2020
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 24.11.2019
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 26.05.2020
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) 14.03.2020
Kalous ušatý (Asio otus) 23.12.2019
Rorýs obecný (Apus apus) 26.05.2020
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 21.10.2019
Vlha pestrá (Merops apiaster) 07.07.2020
Dudek chocholatý (Upupa epops) 23.05.2020
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 23.05.2020
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) 26.11.2019
Strakapoud malý (Dryobates minor) 23.05.2020
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 26.11.2019
Datel černý (Dryocopus  martius) 23.05.2020
Žluna zelená (Picus viridis) 23.05.2020
Žluna šedá (Picus canus) 26.11.2019
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 23.12.2019
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 26.11.2019
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 23.05.2020
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 26.11.2019
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 07.07.2020
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 21.10.2019
Straka obecná (Pica pica) 26.11.2019
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) 07.07.2020
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) 20.12.2019
Kavka obecná (Coloeus monedula) 28.01.2020
Havran polní (Corvus frugilegus) 23.05.2020
Vrána černá (Corvus corone) 28.01.2020
Vrána šedá (Corvus cornix) 24.11.2019
Krkavec velký (Corvus corax) 24.11.2019
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 02.02.2020
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 18.12.2019
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 28.01.2020
Sýkora babka (Poecile palustris) 28.01.2020
Sýkora lužní (Poecile montanus) 28.01.2020
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 23.12.2019
Sýkora koňadra (Parus major) 23.10.2019
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 23.05.2020
Skřivan polní (Alauda arvensis) 25.02.2020
Břehule říční (Riparia riparia) 23.05.2020
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 23.05.2020
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 23.05.2020
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 20.12.2019
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 23.05.2020
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 23.05.2020
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 23.05.2020
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 23.05.2020
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 23.05.2020
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 23.05.2020
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 23.05.2020
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 23.05.2020
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) 23.05.2020
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 23.05.2020
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 23.05.2020
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 23.05.2020
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 23.05.2020
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) 23.05.2020
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) 23.05.2020
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 23.05.2020
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 23.05.2020
Králíček obecný (Regulus regulus) 28.01.2020
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 18.12.2019
Brhlík lesní (Sitta europaea) 21.10.2019
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 28.01.2020
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 28.01.2020
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 28.01.2020
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 21.10.2019
Kos horský (Turdus torquatus) 23.05.2020
Kos černý (Turdus merula) 24.11.2019
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 21.10.2019
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 24.11.2019
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 14.03.2020
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 15.03.2020
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 23.05.2020
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 21.10.2019
Slavík modráček (Luscinia svecica) 23.05.2020
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 23.05.2020
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) 23.05.2020
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 07.07.2020
Lejsek malý (Ficedula parva) 07.07.2020
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 24.11.2019
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 23.05.2020
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 23.05.2020
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 23.05.2020
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 23.05.2020
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 24.11.2019
Vrabec domácí (Passer domesticus) 20.12.2019
Vrabec polní (Passer montanus) 20.12.2019
Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis) 20.12.2019
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 23.05.2020
Konipas luční (Motacilla flava) 23.05.2020
Konipas horský (Motacilla cinerea) 14.03.2020
Konipas bílý (Motacilla alba) 20.12.2019
Linduška úhorní (Anthus campestris) 23.05.2020
Linduška luční (Anthus pratensis) 23.05.2020
Linduška lesní (Anthus trivialis) 23.05.2020
Linduška horská (Anthus spinoletta) 24.11.2019
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 23.10.2019
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) 23.05.2020
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 28.01.2020
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 24.11.2019
Hýl rudý (Erythrina erythrina) 23.05.2020
Zvonek zelený (Chloris chloris) 24.11.2019
Konopka obecná (Linaria cannabina) 25.02.2020
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 23.05.2020
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 24.11.2019
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 27.11.2019
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 23.05.2020
Čížek lesní (Spinus spinus) 18.12.2019
Strnad luční (Emberiza calandra) 28.01.2020
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 21.10.2019
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 23.05.2020
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) 26.11.2019