Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
20.2.2019 Robin Šícha Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis)
20.2.2019 Jaroslav Zeman Husa polní (Anser fabalis)
20.2.2019 Jaroslav Zeman Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis)
20.2.2019 Lenka Křížová Linduška horská (Anthus spinoletta)
20.2.2019 Martin Lazarovič Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis)
19.2.2019 Jan Studecký Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis)
18.2.2019 Jiří Malina Potáplice lední (Gavia immer)
18.2.2019 Jan Grünwald Husa polní (Anser fabalis)
17.2.2019 Jan Grünwald Husa malá (Anser erythropus)
17.2.2019 Milan Málek Hvízdák eurasijský (Anas penelope)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
20.2.2019 Robin Šícha Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis)
20.2.2019 Jaroslav Zeman Husa polní (Anser fabalis)
20.2.2019 Jaroslav Zeman Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis)
20.2.2019 Lenka Křížová Linduška horská (Anthus spinoletta)
20.2.2019 Martin Lazarovič Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis)
18.2.2019 Lumír Vozábal Orlosup bradatý (Gypaetus barbatus)
18.2.2019 Lumír Vozábal Sup bělohlavý (Gyps fulvus)
18.2.2019 Lumír Vozábal Sup hnědý (Aegypius monachus)
18.2.2019 Lumír Vozábal Káně bělochvostá (Buteo rufinus)
18.2.2019 Lumír Vozábal Vodouš šedý (Tringa nebularia)
ČR Year List - 2019
Datum Pozorovatel Druh
21.2.2019 Jiří Šírek Čírka obecná (Anas crecca)
21.2.2019 Robin Šícha Holub doupňák (Columba oenas)
21.2.2019 Robin Šícha Strakapoud malý (Dryobates minor)
21.2.2019 Robin Šícha Sýkora lužní (Poecile montanus)
21.2.2019 Robin Šícha Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla)
21.2.2019 Jiří Rubeš Křivka obecná (Loxia curvirostra)
21.2.2019 Radek Holiš Moták pilich (Circus cyaneus)
21.2.2019 Radek Holiš Orel mořský (Haliaeetus albicilla)
21.2.2019 Radek Holiš Skřivan polní (Alauda arvensis)
20.2.2019 Jan Studecký Husa polní (Anser fabalis)
WP Year List - 2019
Datum Pozorovatel Druh
21.2.2019 Robin Šícha Holub doupňák (Columba oenas)
21.2.2019 Robin Šícha Strakapoud malý (Dryobates minor)
21.2.2019 Robin Šícha Sýkora lužní (Poecile montanus)
21.2.2019 Robin Šícha Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla)
21.2.2019 Jiří Rubeš Křivka obecná (Loxia curvirostra)
21.2.2019 Radek Holiš Moták pilich (Circus cyaneus)
21.2.2019 Radek Holiš Orel mořský (Haliaeetus albicilla)
21.2.2019 Radek Holiš Skřivan polní (Alauda arvensis)
20.2.2019 Jan Studecký Husa polní (Anser fabalis)
20.2.2019 Jan Studecký Lžičák pestrý (Anas clypeata)