Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
19.10.2019 Radek Potopalský Kopřivka obecná (Anas strepera)
19.10.2019 Radek Potopalský Morčák velký (Mergus merganser)
19.10.2019 Radek Potopalský Ledňáček říční (Alcedo atthis)
15.10.2019 František Kopecký Drop velký (Otis tarda)
14.10.2019 Jan Studecký Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus)
14.10.2019 Radek Potopalský Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla)
13.10.2019 Petr Podzemný Drop velký (Otis tarda)
13.10.2019 Jáchym Tesařík Orel skalní (Aquila chrysaetos)
13.10.2019 Jáchym Tesařík Drop velký (Otis tarda)
7.10.2019 Tomáš Oplocký Linduška rudokrká (Anthus cervinus)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
19.10.2019 Radek Potopalský Kopřivka obecná (Anas strepera)
19.10.2019 Radek Potopalský Morčák velký (Mergus merganser)
19.10.2019 Radek Potopalský Ledňáček říční (Alcedo atthis)
16.10.2019 Jan Grünwald Berneška tmavá (Branta bernicla)
16.10.2019 Jan Grünwald Turpan černý (Melanitta nigra)
16.10.2019 Jan Grünwald Jespák mořský (Calidris maritima)
16.10.2019 Jan Grünwald Chaluha malá (Stercorarius longicaudus)
16.10.2019 Jan Grünwald Alka malá (Alca torda)
16.10.2019 Jan Grünwald Alkoun obecný (Cepphus grylle)
16.10.2019 Jan Grünwald Skřivan ouškatý (Eremophila alpestris)
ČR Year List - 2019
Datum Pozorovatel Druh
19.10.2019 Pavel Brandl Chřástal kropenatý (Porzana porzana)
19.10.2019 Helena Doležalová Koroptev polní (Perdix perdix)
19.10.2019 Helena Doležalová Racek středomořský (Larus michahellis)
19.10.2019 Helena Doležalová Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla)
18.10.2019 Tomáš Baldrián Racek stříbřitý (Larus argentatus)
15.10.2019 Libor Schröpfer Ústřičník velký (Haematopus ostralegus)
15.10.2019 Štěpán Vidner Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)
14.10.2019 Jan Studecký Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus)
14.10.2019 Jan Studecký Linduška rudokrká (Anthus cervinus)
14.10.2019 Jaroslav Zeman Dřemlík tundrový (Falco columbarius)
WP Year List - 2019
Datum Pozorovatel Druh
19.10.2019 Helena Doležalová Koroptev polní (Perdix perdix)
19.10.2019 Helena Doležalová Racek středomořský (Larus michahellis)
19.10.2019 Helena Doležalová Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla)
15.10.2019 Jan Ebr Slučka malá (Lymnocryptes minimus)
15.10.2019 Jan Ebr Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum)
14.10.2019 Jan Studecký Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus)
14.10.2019 Jan Studecký Linduška rudokrká (Anthus cervinus)
14.10.2019 Jaroslav Zeman Dřemlík tundrový (Falco columbarius)
14.10.2019 Václav John Drozd cvrčala (Turdus iliacus)
11.10.2019 Václav John Kulík písečný (Charadrius hiaticula)