Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
19.7.2019 Milan Málek Jespák šedý (Calidris temminckii)
19.7.2019 Milan Málek Vodouš šedý (Tringa nebularia)
19.7.2019 Milan Málek Vodouš bahenní (Tringa glareola)
18.7.2019 Milan Málek Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta)
18.7.2019 Martin Vavřík Vlha pestrá (Merops apiaster)
14.7.2019 Milan Málek Lejsek šedý (Muscicapa striata)
14.7.2019 Jaromír Beran Koliha malá (Numenius phaeopus)
14.7.2019 Jaromír Beran Husa tundrová (Anser serrirostris)
11.7.2019 Radek Potopalský Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra)
11.7.2019 Radek Potopalský Strnad luční (Emberiza calandra)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
19.7.2019 Milan Málek Vodouš šedý (Tringa nebularia)
19.7.2019 Milan Málek Vodouš bahenní (Tringa glareola)
19.7.2019 Milan Málek Jespák šedý (Calidris temminckii)
18.7.2019 Milan Málek Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta)
14.7.2019 Robert Javorský Sýkora temná (Poecile lugubris)
14.7.2019 Robert Javorský Brhlík skalní (Sitta neumayer)
14.7.2019 Milan Málek Lejsek šedý (Muscicapa striata)
11.7.2019 Radek Potopalský Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra)
11.7.2019 Radek Potopalský Strnad luční (Emberiza calandra)
10.7.2019 Jan Grünwald Luněc šedý (Elanus caeruleus)
ČR Year List - 2019
Datum Pozorovatel Druh
19.7.2019 Milan Málek Vodouš šedý (Tringa nebularia)
19.7.2019 Milan Málek Vodouš bahenní (Tringa glareola)
19.7.2019 Milan Málek Jespák šedý (Calidris temminckii)
19.7.2019 Václav John Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola)
19.7.2019 Václav John Křivka obecná (Loxia curvirostra)
19.7.2019 Libor Schröpfer Moták lužní (Circus pygargus)
18.7.2019 Milan Málek Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta)
18.7.2019 Lenka Křížová Volavka stříbřitá (Egretta garzetta)
18.7.2019 Martin Vavřík Volavka stříbřitá (Egretta garzetta)
18.7.2019 Martin Vavřík Vlha pestrá (Merops apiaster)
WP Year List - 2019
Datum Pozorovatel Druh
19.7.2019 Libor Schröpfer Moták lužní (Circus pygargus)
18.7.2019 Lenka Křížová Volavka stříbřitá (Egretta garzetta)
18.7.2019 Martin Vavřík Volavka stříbřitá (Egretta garzetta)
18.7.2019 Martin Vavřík Vlha pestrá (Merops apiaster)
16.7.2019 Libor Schröpfer Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus)
16.7.2019 Zdeněk Souček Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax)
16.7.2019 Zdeněk Souček Volavka stříbřitá (Egretta garzetta)
16.7.2019 Zdeněk Souček Pisila čáponohá (Himantopus himantopus)
16.7.2019 Zdeněk Souček Rybák obecný (Sterna hirundo)
15.7.2019 Robert Doležal Volavka stříbřitá (Egretta garzetta)