Ondřej Boháč - WP Year list 2021

Druh Poznámka Datum
Husa tundrová (Anser serrirostris) Huzová, OL 1.1. 05.03.2021
Husa velká (Anser anser) Tovačov, PR 10.1 05.03.2021
Husa běločelá (Anser albifrons) Huzová, OL 1.1. 05.03.2021
Labuť velká (Cygnus olor) Velký Týnec, OL 5.1. 05.03.2021
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) PP Záříčské louky 4.2. 05.03.2021
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) Charváty, OL 17.2. 05.03.2021
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) Olomouc (Hejčín), OL 20.2. 05.03.2021
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) Olomouc (Nové Sady), OL 20.2. 05.03.2021
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) Huzová, OL 1.1. 05.03.2021
Čírka obecná (Anas crecca) Ivaň, PV 11.1. 05.03.2021
Polák velký (Aythya ferina) Tovačov, PR 3.1. 05.03.2021
Polák chocholačka (Aythya fuligula) NPR Zástudánčí 11.2. 05.03.2021
Hohol severní (Bucephala clangula) NPR Zástudánčí 11.2. 05.03.2021
Morčák malý (Mergellus albellus) NPR Zástudánčí 11.2. 05.03.2021
Morčák velký (Mergus merganser) NPR Zástudánčí 1.2. 05.03.2021
Koroptev polní (Perdix perdix) Příkazy, OL 13.1. 05.03.2021
Bažant obecný (Phasianus colchicus) Biskupice, PV 2.1. 05.03.2021
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) Olomouc (Nové Sady), OL 20.2. 05.03.2021
Volavka popelavá (Ardea cinerea) Štarnov, OL 1.1. 05.03.2021
Volavka bílá (Egretta alba) Štarnov, OL 1.1. 05.03.2021
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) Tovačov, PR 3.1. 05.03.2021
Krahujec obecný (Accipiter nisus) Hrubčice, PV 2.1. 05.03.2021
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) Horní Loděnice, OL 9.1. 05.03.2021
Moták pilich (Circus cyaneus) Huzová, OL 1.1 05.03.2021
Luňák červený (Milvus milvus) Jiříkov, BR -- 05.03.2021
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) Biskupice, PV 2.1. 05.03.2021
Káně rousná (Buteo lagopus) Huzová, OL 1.1 05.03.2021
Káně lesní (Buteo buteo) Huzová, OL 1.1 05.03.2021
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) PR Království 17.2. 05.03.2021
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) Tovačov, PR 18.2. 05.03.2021
Lyska černá (Fulica atra) Tovačov, PR 2.1. 05.03.2021
Jeřáb popelavý (Grus grus) Huzová, OL 05.03.2021
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) Tovačov, PR 21.2. 05.03.2021
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) Tovačov, PR 21.2. 05.03.2021
Sluka lesní (Scolopax rusticola) Bezuchov, PR 10.2. 05.03.2021
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) Velký Týnec (Vsisko), OL 30.1. 05.03.2021
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) Velký Týnec (Vsisko), OL 30.1. 05.03.2021
Koliha velká (Numenius arquata) Ivaň, PV 11.1. 05.03.2021
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) Velký Týnec (Vsisko), OL 30.1. 05.03.2021
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) Císařov, PR 3.1 05.03.2021
Racek bouřní (Larus canus) Dub nad Moravou, OL 15.1. 05.03.2021
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) Císařov, PR 3.1 05.03.2021
Holub doupňák (Columba oenas) Huzová, OL 1.1. 05.03.2021
Holub hřivnáč (Columba palumbus) Tovačov, PR 18.2 05.03.2021
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) Biskupice, PV 2.1. 05.03.2021
Puštík obecný (Strix aluco) Císařov, PR 3.1 05.03.2021
Sýc rousný (Aegolius funereus) Stará Ves, BR 24.2. 05.03.2021
Kalous ušatý (Asio otus) Štarnov, OL 1.1. 05.03.2021
Kalous pustovka (Asio flammeus) Štarnov, OL 1.1. 05.03.2021
Ledňáček říční (Alcedo atthis) Tovačov, PR 3.1. 05.03.2021
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) Měrovice n/H., PR 11.1. 05.03.2021
Strakapoud malý (Dryobates minor) Velehrad, UH 22.1. 05.03.2021
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) Měrovice n/H., PR 11.1. 05.03.2021
Strakapoud velký (Dendrocopos major) Císařov, PR 3.1. 05.03.2021
Datel černý (Dryocopus  martius) Huzová, OL 1.1. 05.03.2021
Žluna zelená (Picus viridis) Huzová, OL 1.1. 05.03.2021
Žluna šedá (Picus canus) Huzová (Veveří), OL 9.1. 05.03.2021
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) Huzová, OL 1.1. 05.03.2021
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) Tovačov, PR 27.1. 05.03.2021
Raroh velký (Falco cherrug) Tvorovice, PV 4.1. 05.03.2021
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) Štarnov, OL 8.1. 05.03.2021
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) Štarnov, OL 1.1. 05.03.2021
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 05.03.2021
Straka obecná (Pica pica) Kralice na Hané, PV 2.1. 05.03.2021
Kavka obecná (Coloeus monedula) Šternberk, OL 9.1. 05.03.2021
Havran polní (Corvus frugilegus) Troubky, PR 4.1. 05.03.2021
Vrána černá (Corvus corone) Citov, PR 19.1. 05.03.2021
Vrána šedá (Corvus cornix) Štarnov, OL 1.1. 05.03.2021
Krkavec velký (Corvus corax) Huzová, OL 1.1. 05.03.2021
Sýkora uhelníček (Periparus ater) Velehrad, UH 22.1. 05.03.2021
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) Velehrad, UH 22.1. 05.03.2021
Sýkora babka (Poecile palustris) Císařov, PR 3.1. 05.03.2021
Sýkora lužní (Poecile montanus) VVP Libavá, OL 27.2. 05.03.2021
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) Císařov, PR 3.1. 05.03.2021
Sýkora koňadra (Parus major) Šternberk (Chabičov), OL 1.1. 05.03.2021
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) Tovačov , PR16.2. 05.03.2021
Skřivan lesní (Lullula arborea) BR 25.2. 05.03.2021
Skřivan polní (Alauda arvensis) Příkazy, OL 17.1. 05.03.2021
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) Císařov, PR 3.1. 05.03.2021
Králíček obecný (Regulus regulus) Přerov, PR 2.1. 05.03.2021
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) Přerov, PR 2.1. 05.03.2021
Brhlík lesní (Sitta europaea) Huzová, OL 1.1. 05.03.2021
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) VVP Libavá, OL 27.2. 05.03.2021
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) Štarnov, OL 1.1. 05.03.2021
Kos černý (Turdus merula) Šternberk (Chabičov), OL 1.1. 05.03.2021
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) Huzová, OL 1.1. 05.03.2021
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) Císařov, PR 3.1. 05.03.2021
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) Tvorovice, PV 11.1. 05.03.2021
Drozd brávník (Turdus viscivorus) Císařov, PR 3.1. 05.03.2021
Červenka obecná (Erithacus rubecula) Císařov, PR 3.1. 05.03.2021
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) Jiříkov (Kněžpole), BR 1.1 05.03.2021
Vrabec domácí (Passer domesticus) Někde v uvedené zemi 05.03.2021
Vrabec polní (Passer montanus) Štarnov, OL 1.1. 05.03.2021
Pěvuška modrá (Prunella modularis) Tovačov, PR 05.03.2021
Konipas bílý (Motacilla alba) Blatec, OL 19.2. 05.03.2021
Linduška luční (Anthus pratensis) Příkazy, OL 13.1. 05.03.2021
Linduška horská (Anthus spinoletta) Újezd (Haukovice), OL 8.2. 05.03.2021
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) Huzová, OL 1.1 05.03.2021
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) Mutkov, OL 1.1 05.03.2021
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) Císařov, PR 3.1. 05.03.2021
Zvonek zelený (Chloris chloris) Velký Týnec, OL 5.1. 05.03.2021
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) Tvorovice, PV 11.1. 05.03.2021
Konopka obecná (Linaria cannabina) Těšetice (Vojnice) 10.1. 05.03.2021
Čečetka zimní (Acanthis flammea) Štarnov, OL 8.1. 05.03.2021
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) Tovačov, PR 27.1. 05.03.2021
Křivka obecná (Loxia curvirostra) Huzová, OL 1.1 05.03.2021
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) Tvorovice PV 11.1. 05.03.2021
Čížek lesní (Spinus spinus) 05.03.2021
Strnad luční (Emberiza calandra) Štarnov, OL 25.1. 05.03.2021
Strnad obecný (Emberiza citrinella) Huzová, OL 1.1 05.03.2021
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) Těšetice (Vojnice) 10.1. 05.03.2021
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) Klenovice na Hané, PV 17.1. 05.03.2021